Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok/Nők, nálatok mennyire...

Lányok/Nők, nálatok mennyire ideál egy izmos 18 mm-es fültágítóval rendelkező, mellkason és alkaron tetovált kopasz pasi?

Figyelt kérdés
Úgy érzékelem hogy ez nem jön be a nőknek nagyon, manapság inkább a lányos fiukat szeretik akik vékonyak, de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre. A külsőm pedig nem tükrözi a belsőm, elég kiegyensúlyozott, értelmes embernek tartom magam, sok mindenről szeretek beszélgetni és nagyon nagy a szívem.. mégis nehezen találok barátnőt..

2012. júl. 2. 20:22
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, 19 leszek szeptemberben.
2012. júl. 2. 20:33
 12/52 anonim válasza:

Kár, hogy az én környezetemben nincsenek ilyen férfiak :(

21/N

2012. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim válasza:
nekem is bejön;D de növessz hajat:P
2012. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:

Fültágító és kopaszság nem fekszik a tetoválás nem baj, ha szép, bár valamiért férfiakon nem annyira tetszik nekem, de nem kizáró ok.

22/L (mellkas két felkar, lapocka szétvarrva)

2012. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:

Nekem bár nem az ideálom a tetkó-kopaszság-stb kombó, ha értelmes vagy, biztos szívesen szóba állnék veled, de vhol már kifejtettem, hogy számomra a fültágító baromira undorító.

Nem társítok hozzá semmilyen tulajdonságot, nem mondom, hogy ettől leszel férfias, vagy nem férfias, ez nem ezen múlik, egyáltalán nem hiszem, hogy ettől te magad rossz ember lennél, szóval szeretnék minden ilyen félreértést elkerülni, számomra effektíve a fültágító maga iszonyatosan undorító és bizarr és nálam ez emiatt erősen kizáró ok.


Viszont sok lánynak tetszik, gondolom, szóval ne aggódj, biztos lesz olyan, akinek pont így tetszel. :)

21L

2012. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Nekem mellkasomon van egy széttárt szárnyú Holló, nagyon szépen megcsinálva, bal alkaromon pedig ankh van, ami köré még jönnek majd dolgok, a jobbot pedig nem részletezném, mert elég hosszú lenne..:)
2012. júl. 2. 20:40
 17/52 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az ilyen pasik.
2012. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim válasza:
Szerintem férfias a fültágító, úgyhogy nekem nagyon bejön :)
2012. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
Rosszul vagyok tőle...
2012. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim válasza:

Akkor csak én vagyok selejtes, de nekem nagyon bejönnek a fültágítós kopasz tetovált pasik. Rosszul tudok lenni a csajos pasiktól...

Szóval kérdező így a leírtak alapján teljesen rendben vagy! :)

2012. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!