Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok/Nők, nálatok mennyire...

Lányok/Nők, nálatok mennyire ideál egy izmos 18 mm-es fültágítóval rendelkező, mellkason és alkaron tetovált kopasz pasi?

Figyelt kérdés
Úgy érzékelem hogy ez nem jön be a nőknek nagyon, manapság inkább a lányos fiukat szeretik akik vékonyak, de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre. A külsőm pedig nem tükrözi a belsőm, elég kiegyensúlyozott, értelmes embernek tartom magam, sok mindenről szeretek beszélgetni és nagyon nagy a szívem.. mégis nehezen találok barátnőt..

2012. júl. 2. 20:22
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de az a véleményem, hogy ez valóban sokkal férfiasabb, mint az általad leírt "páwák", de ez sem a férfiasság megtestesítője (kinél mi a férfias?)

Igazából az a baj, hogy ehhez a típushoz (kopasz, tetovált) mindig egy fajta előítéletet párosítanak, miszerint biztos beképzelt és bunkó.

Viszont ha Te belsőleg is rendben vagy, normális, kulturált személy vagy, akkor nem foglalkozol ezekkel, és már csak azért is megmutatod!

2012. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Úgy kifejezetten nem a zsánerem, de látszik, hogy értelmes vagy. És ha értelmes a pasi, nem érdekel a kinézete vagy a stílusa.
2012. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

engem össz-vissz a fültágító zavarna. attól szerintem sosem leszek képes elvonatkoztatni :\

amúgy meg nem izgat, hogy kopasz, vagy derékig érő haja van. cingár, pocis, vagy kigyúrt, mert nem ez a lényeg :)

a tetkó meg külön jó! :D

2012. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim válasza:

nekem 15 évesen abszolút ideálom.

a tetkókat imádom, viszont a kopaszság nem jön be, meg a 18 mm-es tágitó is nagy. picit kisebb lehetne:)

2012. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

Eléggé az, bár szeretem, ha van haja a srácnak, taréj vagy valami. : D

Viszont ha a külsőd nem tükrözi a belsőd, akkor miért ezt választottad?

Én tetovált nő vagyok, vörös hajjal, stb., mégis művelt, önálló és értelmes..de nem érzem, hogy a külsőm ne lenne összhangban a belsőmmel.

20/N

2012. júl. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy ugye általában a normál emberek általánosítanak, és azthiszik hogy az ilyen ember balhés, meg leszarja a világot, de én nem ilyen vagyok.
2012. júl. 6. 02:00
 47/52 anonim ***** válasza:

Jaa..hogy így! Ez egy jó darabig még így is lesz egyébként.

Én ezt a dolgot elég lazán kezelem..a külsőmet úgy fogom fel, mint egy szűrőt, amin ha valaki átmegy, az onnantól megérdemli a társaságom. Nekünk könnyebb dolgunk van, mert a felszínes, sekélyes emberek nagy ívben elkerülnek bennünket.

2012. júl. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod hogy ne kategorizáljanak téged sem sehova, te se általánosíts. Bizonyára tudod, hogy milyen rétegnek jönnek be az ilyen pasik, úgyhogy az, hogy gyakorin pár anonim válaszolgat, hogy nekik bejössz-e, sokat nem segít rajtad.
2012. júl. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 bitch mother válasza:
kopasz? ohh mért? -___- " a mai 18 éves lányoknak a hosszú fekete hajú piercing-es csávók a nyerők:/ szal növessz hajat ha csajozni akarsz am nekem nem mert izzé ömm fúj!!! de legyél emo ha annyira beakarsz vágódni a kis tizenéves ... khmm...
2012. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Ha rendesen eljársz szórakozni, akkor idővel akad valaki majd, olyan nincsen hogy senkinek se kellenél

Nekem is vannak piercingjeim, és rövid hajam van azt vontam le a korom beli 18-20éves lányokból hogy van aki fél tőlem van aki érdeklődne :)

A mai világban elég nyitott az ember érdekes és ritka dolgokra

20/F

2012. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!