Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 18 Éves vagyok fültágítót...

18 Éves vagyok fültágítót szeretnék már rég óta de?

Figyelt kérdés
Tehát fültágíót szeretnék már pár éve nem nagyot 12-14 mm , de anyum sehogysem tudom rávenni, akármennyiszer elmondom nem enged, azt mondta ha megcsináltatom, vagy ha kiszuratom a fülem pakolja is össze a cuccaim és mehetek el otthonról de többé őt ne keressem. Szüleim elváltak apum támogat, de ettől függetlenül még nem akarom annyumal tönkretenni a kapcsolatunkat teljesen tanácstalan vagyok mindenkép kifogom szuratni a fülem de ha tényleg kidob utána már nemtudok mit tenni... Ti miképp döntenétek ?

2013. júl. 29. 23:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10-es

Ez olyan hogy akinek nagyon kell az nem bánja, ha látni látható lesz miután kiveszi de nem akarja megcsináltatni akkor vele kell élni

Nekem már, 17 éves koromtól van, és olyan számomra mintha így születtem volna

21/F

2013. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!