Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok ti szexinek tartjátok...

Lányok ti szexinek tartjátok a tetoválást?

Figyelt kérdés

Gondolkozok rajta hogy 1,2 éven belül csináltatnék 1-et akár nyakra akár karra.Nézegetek képeket mostanában,és láttam 1,2-őt ami tényleg ad egy fajta egyéniséget,akár komolyabb külsőt.

Nem ilyenekre gondolok,ez már szerintem is túlzás: [link]


de mondjuk egy ilyen még egész tűrhető (természetesen egyedi stílus,forma akár 1 felirat): [link]



2013. dec. 25. 16:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 kendrazoltan ***** válasza:
95%
Ha van neked ilyen és úgy érzed, hogy egy tetoválás formájában tudnád leginkább kifejezni, akkor ne más véleményével foglalkozz, hanem tervezd meg (ez általában több hónap) és varrasd fel...ha valakinek nem tetszik, akkor tudod majd, hogy te nem tetszel neki, mert egy jelentéssel bíró tetoválás az nem más, mint te magad... 28F
2013. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:
8.Ez van a háttérben.Nem pont divatból tetováltatnék.Akár egy mélyről jövő érzelmet,akár a múltból egy emlék felidézésére.Azért írtam ki ezt a kérdést,mert sok embernek nem tetszik,és később nem akarom e miatt kínosan érezni magam.Pont ezért,én is ha meglátok 1 tetovált embert nem mindig az jut 1x eszembe hogy ennek komoly érzelmi háttere van.
2013. dec. 25. 17:03
 13/61 anonim ***** válasza:
94%

A második képen szereplő tetoválás nálam pont a '???' kategória. Komolyan, mit szimbolizál az a pár kriksz-kraksz?

Nekem tetszik a tetoválás, de nem az ilyenek.

2013. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:
13. én sem pont erre gondoltam.Inkább a méretet próbáltam ezzel szimbolizálni.A 2.-nál kisebbre gondoltam és 1 képet vagy írást.
2013. dec. 25. 17:13
 15/61 anonim ***** válasza:

ha kicsi és van is értelme és nem csak úgy magára tetováltatott vmit, akkor az oké

de amúgy nem tetszenek a tetoválások

17/l

2013. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
100%

Ha már csinálsz, legyen normális ábra. Ne ilyen nonfiguratív sablon szar, vagy olyan idézet amit most keresel ki valahonnan mert "illik rád".

Nyakon semmiképp, oda buták raknak.

2013. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
94%

Hát ilyen tucat szar amit linkeltél semmiképpen. Imádom a tetoválásokat, de csak az igényes,szép és egyedi mintákat. Minimum annyit tudjon elmondani a viselője,hogy miért pont azt választotta. A barátomnak is van mindkét felkarján,mellkasán mindkét lábán, mindegyiknek megvan a történet,e egyedi tervezésűek, kidolgozottak. Ugyanígy az enyémek is. Arra meg gondolni se szoktam,hogy másokat miben befolyásol a számomra fontos minta. Ha nem akarom, nem látják egyiket sem.Nyakra semmikép se tetetnék ,mert nem tudhatod mikor kerülsz olyan munkahelyre.

20/L

2013. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%

Tetoválásfüggő..ez, amit linkeltél szerintem gáz, nem jelent és minden 3. pasinak ilyen van, aki menő akar lenni egy tetkótól, de semmit se jelent számára..

Ha nem ilyen jelentésnélküli alakzat, akkor van, ami tetszik, de tényleg mintafüggő.

2013. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
94%
hát amit linkeltél első az rohadt jól néz ki, persze csak nőn, meg ha szép az alakja, de a második valami iszonyat prolis és nevetséges :D:D komolyan inkább lennák anynira szétvarrva, mint az első, mint hogy ezt a förtelmet rám varrják, mint a 2. még egy pálcika embert is előbb varratnék a homlokomra, abban is több egyediség lenne :d
2013. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
11%
A tetoválás undorító! Különösen nőn.
2013. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!