Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok ti szexinek tartjátok...

Lányok ti szexinek tartjátok a tetoválást?

Figyelt kérdés

Gondolkozok rajta hogy 1,2 éven belül csináltatnék 1-et akár nyakra akár karra.Nézegetek képeket mostanában,és láttam 1,2-őt ami tényleg ad egy fajta egyéniséget,akár komolyabb külsőt.

Nem ilyenekre gondolok,ez már szerintem is túlzás: [link]


de mondjuk egy ilyen még egész tűrhető (természetesen egyedi stílus,forma akár 1 felirat): [link]



2013. dec. 25. 16:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:

Az a legszexibb ha az egész karja olyan egy pasinak és még rohadt izmos is :) <3

14/l

2014. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
Szerintem szexi! Bár ahhoz egy normális testalkat kell ; számomra egy csontsovány,illetve túl hájas testrészen undorítónak hat...
2014. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim válasza:
ez nem szép.Van egyegy ami szép ,de semmiképen se legyen ekkora,ez udorito.Es ne feledd hogy van lány akinek tetszik a tetkos pasi de egy lany se kotne bele ha nincs...
2014. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim válasza:

Waaa imadom a tetkos pasikat:$$ persze csak mertekkel

De tenyleg ne ilyen nonfigurativ hulyeseget tetovaltass annak nincs ertelme jelentese sincs akkor meg minek?! Nem is divatos mamar es ranezesre elsore nem kelt jo benyomast

Az ideztek nekem fhuu nagyon tetszenek:3 persze h nem ilyen kozhelyes szovegek hanem valami utos dolog akar angolul is

Magyarba nekem akar a dalszoveg reszletek is utnek amiknek ertelmuk van vagy akar valami utos minta ami sokat mondd neked:)

2014. júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
nekem tetszik, de nem mindd :p testtől is függ
2014. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim válasza:
rühelem a tetkókat főleg ha valaki agyon van tetováltatva gusztustalan
2014. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
Hát részemről úgy vagyok vele, hogy nem mindegy kin van, és hogy hol. De el tudok olyat képzelni, ami szexi lehet. 21/L
2014. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
XD. Hát alap, hogy a tetkós pasikra bukok... De attól függ milyen az a tetkó... ;)
2014. nov. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:

A tetovalas nem divat..! Eleterzes!

Es imadom kifejezni onmagam egy-egy testfestessel" amikor ra nezek....eszembe jutnak az emlekek ugyan, a sajat erzeseim mintha felszinre tornenek ugyanakkor megnyugvassal mosolygok rajta hogy "tul eltem azt a korszakom is" :)

Imadom...!!!! Vagany csajos *-*

2014. nov. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Elég változó. Van olyan tetoválás, ami tetszik - ha látom, hogy olyan emberen van, akivel önazonos, passzol a stílusához, minőségi munka, egyedi. De van, akinek meg egyáltalán nem áll jól.
2015. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!