Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok ti szexinek tartjátok...

Lányok ti szexinek tartjátok a tetoválást?

Figyelt kérdés

Gondolkozok rajta hogy 1,2 éven belül csináltatnék 1-et akár nyakra akár karra.Nézegetek képeket mostanában,és láttam 1,2-őt ami tényleg ad egy fajta egyéniséget,akár komolyabb külsőt.

Nem ilyenekre gondolok,ez már szerintem is túlzás: [link]


de mondjuk egy ilyen még egész tűrhető (természetesen egyedi stílus,forma akár 1 felirat): [link]



2013. dec. 25. 16:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:

Mivel piszok régi a kérdés, érdemes lenne egy kommentben frissíteni a képeket, hogy mire is gondolsz pontosan. :)


Nekem tetovált a párom. Nem volt alapelvárás - ezeket a maori csodákat, amik minden második pasinak vannak, utálom is, nulla egyéniség van benne -, de az övéi tetszenek, bejönnek.

Azt gondolom, hogy a tetoválás az önkifejezés egy eszköze. Ha csak azért csináltatnád meg, mert bejön a nőknek, akkor inkább ne tedd, nem éri meg.

Nekem is van - de azért, mert _nekem_ fontos volt, hogy megcsináltassam. Mint tapasztalt embertől, kértem tanácsot a páromtól, de olyan véleményre egy percig sem voltam kíváncsi, hogy neki mennyire tetszik vagy mennyire szexi. Szerencsére ő is hasonlóan gondolkodik, így ebből nem volt gond.

2016. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!