Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok ti szexinek tartjátok...

Lányok ti szexinek tartjátok a tetoválást?

Figyelt kérdés

Gondolkozok rajta hogy 1,2 éven belül csináltatnék 1-et akár nyakra akár karra.Nézegetek képeket mostanában,és láttam 1,2-őt ami tényleg ad egy fajta egyéniséget,akár komolyabb külsőt.

Nem ilyenekre gondolok,ez már szerintem is túlzás: [link]


de mondjuk egy ilyen még egész tűrhető (természetesen egyedi stílus,forma akár 1 felirat): [link]



2013. dec. 25. 16:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg a nő hülye.
2013. dec. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim válasza:

Az egyéniséget, komolyságot: a jellem, elvek, értékrend, mentalitás, és ilyesmik adják nem a bőrfesték...


Nem tudom hány éves vagy, de még bőven meg is bánhatod, túl nagy divat ez most, kicsit kóros tetkólázban égnek a mai fiatalok...

34/L

2014. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 kendrazoltan ***** válasza:
100%

#32-nek:


Neked szerintem nem egyértelmű, mire is való egy tetoválás...azzal egyetértek, hogy manapság túl sokan csináltatnak csak úgy, divatból, továbbá mert attól "annyira vagány leszek, hogy még én is eldobom az agyam saját magamtól"...akinek valamit is jelent a tetoválás, mint kifejező művészet, annak nem az adja az egyéniségét, hanem éppen ellenkezőleg: annak a tetoválás a saját egyéniségének, alapvető életfilozófiájának, mélyen gyökeredző gondolatainak, hitének, vagy éppen érzéseinek a fizikai megtestesülése...

2014. jan. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:

nekem vannak tetoválásaim, ennek ellenére nem tartom minden esetben annak. attól függ, hogy hol és micsoda. a nonfiguratív tetoválásoktól(mint a második amit linkeltél) a hideg kiráz és ez nem ilyen "tetkós sznobság" hanem tényleg nem láttam még olyat(najó, talán egyet) ami szépen mutat valakinek a bőrén.

L/19

2014. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
95%

Volt már jó pár ilyen kérdés, és a lényeget mindegyiknél megtalálod, ide is leírták már.


Én megértem amúgy a kételkedésedet, aggodalmadat, kíváncsiságodat, stb, de szerintem eleve rossz úton indulsz így el. :/

És elsősorban nem azért, mert a lányoknak címzed a kérdést (holott férfi szemmel is látható lesz a tinta), nem is azért, mert arra voltál kíváncsi, hogy szexi-e (nem azért csináltatunk tetkót, hogy 1-2 ponttal feljebb jussunk a "Mennyire vagyok szexi 1-től 10-ig" - listán), hanem mert felteszed a kérdést.


Mert épp itt hagyod ki a tetoválás lényegét: a tetkó egy "önző" dolog, hiszen egyetlen egy embernek, magadnak csinálod. A legfontosabb, a döntő vélemény az a tiéd. Ha erre a kérdésre most 80%-ban azt válaszolják, hogy "Szerintem nem szexi a tetoválás, felejtős az ilyen pasi", akkor lehet, h meg sem csinálnád? Ne vadidegenekkel beszéld ezt meg... Olyan kérdésnek érzem ezt, mintha fiatal nők írnának ki kérdést arról, h szerintünk jó ötlet-e, ha ő esetleg szülne egy gyereket. Neked mi lenne erre a válaszod? Az, hogy ezt neki és a párjának kell tudniuk, beszéljék meg, hozzanak döntést.


Döntsd el, hogy szeretnél-e tetoválást. Ha pedig jól meggondoltad és a válasz igen, akkor ne érdekeljen más véleménye. Bőven elég az, ha neked van egy okod, egy emléked, érzésed, stb. arra, h tetováltass. Az, hogy most szexibb leszel-e tőle, az egy viszonylag gyakran fellépő "mellékhatás" :) De nem cél.


Ha kérdést teszel fel, akkor esetleg kísérlezetésből azt a kérdést javaslom, hogy "Tetováltak! Ki az, akit itt győztek meg arról, hogy tetováltasson?" .


Remélem átjön amit mondani próbáltam, gondold át a dolgot komolyan.

Sok szerencsét!

2014. jan. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
65%
Én szerencsére szóban is mindig ki tudtam fejezni azt hogy milyen vagyok. Már annak akinek akartam. Az egész világ tudtára azért nem akarom adni.
2014. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
49%
Nem inkább undorítónak.
2014. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ha egy tetkó ki van dolgozva és személyes, akkor oké. De az ilyenek tömeg cikkek, és rondák. 16/L
2014. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
14%
A tetoválás őrültség!
2014. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
Szerintem amit először linkeltél az gyönyörű szép, kinek mi a túlzás. A második egyáltalán nem tetszik, mármint konkrétan az nonfiguratív tetoválás.
2014. febr. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!