Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok ti szexinek tartjátok...

Lányok ti szexinek tartjátok a tetoválást?

Figyelt kérdés

Gondolkozok rajta hogy 1,2 éven belül csináltatnék 1-et akár nyakra akár karra.Nézegetek képeket mostanában,és láttam 1,2-őt ami tényleg ad egy fajta egyéniséget,akár komolyabb külsőt.

Nem ilyenekre gondolok,ez már szerintem is túlzás: [link]


de mondjuk egy ilyen még egész tűrhető (természetesen egyedi stílus,forma akár 1 felirat): [link]



2013. dec. 25. 16:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
100%

A nonfig tetoválás szánalmas, a felirat meg...nem is tudom...olyan kikerestem egy könyvből.

Ne azért tetováltass, mert ettől szexi leszel, hanem azért, mert jelentéssel bír

2013. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
91%
Mértékkel nincs vele probléma. 15/L
2013. dec. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom annak,fölösleges,ha van,de nem "lehúzó tényező" hogyha van valakinek. Kivéve talán, ha túl sok:)
2013. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
100%

a tetoválás akkor szexi akár pasin, akár nőn, ha egyedi és mond valamit a viselőjéről. az a nonfi amit belinkeltél nagyon gáz, ma már épeszű ember nem csináltat ilyet, nem is divat már és tényleg hülyeség, semmi nincs benne, mert most mi ez a krikszkraksz?! nyakra NE! abból később még gondod lehet. a felirat meg.. őszintén szólva elegem van azokból a sokat mondó mondatokból h "never give up" stb. ha valami nagyon ütős, jellemző mondat akkor még elmegy...

de azért ne tetováltass h menő legyél, mert megbánás lesz a vége

L19

2013. dec. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
13%
A tetoválást szörnyű hülye divatnak tartom.
2013. dec. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
én nem tartom kifejezetten szexinek, ha van van, ha nincs nincs, kész
2013. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
91%

szerintem jó ha van :)

nem kell hogy minden minta világmegváltó jelentéssel bírjon, de azért illjen a viselőjéhez, a stílusához, a kinézetéhez.

20L

2013. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim válasza:
attól függ, hogy mi is ábrázol az a tetoválás?! csatlakozom azoknak a táborához akik a 2. képet leszólták mert szerintem is felesleges (tucat)!! én személy szerint szeretem ha van egy pasin tetoválás de ha nincs az sem zavar, viszont nem mind1, hogy mi az és, hogy hol van.. szeirntem pasinak vagy az alkarján vagy a mellkasán legyen vagy még talán a vádliján és mindentképpen legyen jelentése legyél benne TE abban a tetkóban! nekem is van 2 tetoválásom és 16 éves lány vagyok..és most jöhet a lehurrogás, hogy ilyen fiatalon biztos mind2 ilyen r*banc rendszám, tucat/divat tetkó...meg, hogy ilyen fiatalon minek?! hát igen is nekem mind2 sokat jelent.:)
2013. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon szexi.. :D

még az is, amikor alig van már nem tetovált rész a pasin. .:D

csak ne mauri vagy nonfiguratív legyen..

2013. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 kendrazoltan ***** válasza:

#20-nak:


[link]


Igen, valóban elég undorító....hülye...

2013. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!