Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok ti szexinek tartjátok...

Lányok ti szexinek tartjátok a tetoválást?

Figyelt kérdés

Gondolkozok rajta hogy 1,2 éven belül csináltatnék 1-et akár nyakra akár karra.Nézegetek képeket mostanában,és láttam 1,2-őt ami tényleg ad egy fajta egyéniséget,akár komolyabb külsőt.

Nem ilyenekre gondolok,ez már szerintem is túlzás: [link]


de mondjuk egy ilyen még egész tűrhető (természetesen egyedi stílus,forma akár 1 felirat): [link]



2013. dec. 25. 16:38
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
Általában nem az én stílusomhoz illenek a tetovált férfiak, ezért úgy gondoltam, hogy nem szexi, egészen addig, amíg el nem kezdtem érdeklődni egy fiú iránt, aki nagyon bejött nekem. Nem tudtam, hogy tetovált. Mikor megláttam nyáron, szexi volt, úgy az egész férfi egyben és igen, a tetoválásával együtt, de számomra egy tetoválástól nem lesz szexi egy férfi csak, ha megfog benne valami sokkal kevésbé felszínes dolog...
2014. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:

Engem maga a tetoválás nem vonz annyira, viszont nem tudom miért, de ha nyakon van, oldalt, azért megőrülök (nem ilyen kis bolhaszr, hanem például egy nagyobb tetoválás ér fel odáig).

Egy tetoválás nem fog neked sem egyéniséget, sem komolyabb külsőt adni, azt azért tudd..

22/N

2014. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
91%

Az ilyen nonfik nagyon gázok :D Minden második 'menő' gyereken megtalálható. Olyant varrass magadra aminek jelentése is van, mondom ezt úgy hogy van 4 tetoválásom. :)


Imádom a tetoválásokat, de nem ezen múlik hogy tetszik-e egy férfi vagy sem.


21L

2014. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
Engem nagyon taszít!
2014. márc. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:

ha a srác személyisége és a kisugárzás oké, akkor a legkevésbé az érdekel, hogy van-e tetoválása vagy sem. lehet még dob is az összképen... szóval nem fog függeni semmi azon, hogy van rajta vagy nincs, leszámítva, ha a tetoválásáról lerí a rasszizmus, szélsőséges nézetek és ezek társai.


btw nekem is van tetoválásom


21/L

2014. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
Ha megy a férfi stílusához, akkor igen. Nem kizáró ok nálam. De azért nem kell túlzásba vinni :) 23/L
2014. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:

Engem is taszít a tetoválás, pláne, ha értelmetlen. Ha volna valami kötődése az illetőnek hozzá (pl egy név, vagy dátum, vagy vmi), akkor még elnézném. De a többség az csak azért tetováltat, mert "jól néz ki". Szerintem viszont gusztustalan az összes.


24/n

2014. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
Szerintem sem arra való a bőr, hogy összefirkálják.
2014. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:

Hm, szerintem veszettül izgató, ha egy férfi tetovált. :) Anno nem bírtam, hülyeségnek tartottam. De amikor az exemmel együtt voltam, akkor nagyon beindított... már-már fétisemként tekintettem a tetoválására. :) És mindegy, mennyi tetoválás van egy férfin. :)

Üdv: 26/L

2014. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim válasza:
En nem szeretem de valaki biztos :) Ha szeretnel akkor csinaltass, a szerelmed ugy is ugy fog szeretni ahogy vagy :)
2014. máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!