Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Dajkának elfogadott a tetoválás?

Dajkának elfogadott a tetoválás?

Figyelt kérdés
Dajkaként szeretnék elhelyezkedni óvodàban ha végeztem a sulival. A bal alkaromon van tetovàlàs, nem kicsi pont az alkaromat elfedi. Szeretném megkerdezni, hogy szerintetek ez kizáró ok lehet arra hogy ne vegyenek fel?
2017. márc. 9. 19:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
9%
Az tuti ha bebiszitternek jonnel hozzank en nem vennelek fel. Nalunk meg a cigi is kizarok ok.
2017. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Miért ítéled el ennyire a tetovàlàst? Ugyan olyan embet vagyok mint a tobbi! :)

Egyebkent óvodában dolgozol?

2017. márc. 9. 20:01
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

szia!!

sztem ne csinaltass latható helyre. előítelettel vannak ezzel kapcsolatban az emberek. ki tudja merre sodor az élet, kimesz külföldre, ott még inkabb nem szeretik!!engem is zavarna ha tetkós lenne a babysitter, pedig nekem is tele a hátam.de vhogy nem tudnam elfogadni.b*sszus..most olvasom h mar megvan?? :/

2017. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Elég ciki, hogy itt tart a társadalom, hogy a tetoválást nem fogadja el. Másik jó példa a piercing, ami tulajdonképpen megegyezik a fülbevalóval, mégis elítélik, közben újszülöttek fülét kilyukasztják. Amúgy mi köze van a tetoválásnak a cigihez? A ciki egészségtelen, a tetoválás csak egy dísz.
2017. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
En nem gondolom hogy "basszus" lenne mert nagyon szeretem es ha ez miatt munkanelkuli lennek se bannam bar remelem nem igy lesz. Mert egyreszrol szeretem masreszrol pedig ha majd telik az ido felettem sem fogom megbanni mert tudom hogy akkor csinaltattam amikor fiatal voltam es jelentos esemeny tortent az eletemben.:) Az a baj nem tudom mennyire elfogadott az ovodakban ez azert is tettem fel ezt a kerdest hogy esetleg ha valaki ert hozza es segitene ebben azt megkoszonnem! Egyebkent az utolso valaszoloval teljesen egyet ertek es koszonom a valaszat!
2017. márc. 9. 21:17
 6/13 A kérdező kommentje:
Heves Megyébol irok egyebkent ha igy valaki tobbet tudna mondani ezekrol a dolgokrol.
2017. márc. 9. 21:17
 7/13 anonim ***** válasza:

Korábban egy hasonló kérdésre írtam (ott fogyatékosokkal dolgozott az illető), hogy igazából nem munkakörtől függ - még ilyen esetben sem, ahol emberekkel dolgozol -, sokkal inkább vezetőségtől. Nekem van tetovált óvónő ismerősöm, akinek nincs gondja, de hallottam már ellentéteset is. Én is dolgoztam gyerekekkel (nem óvodában, de adott korban, szóval nagyjából stimmel a dolog), nálunk soha nem zavart senkit, sőt, a legtöbb gyerek simán érdekességként vizsgálta meg a karomat, mint a képeskönyvet :D

Összességében, ha jó főnököt fogsz ki, nem lesz gond, de ezt nem lehet kijelenteni általánosságban, hogy elfogadott vagy sem.

2017. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ertem. Tulajdonkeppen akkor nincs meg tiltva hogy lehet e vagy sem tetovalas csak van aki elfogadja van aki nem.
2017. márc. 10. 04:14
 9/13 anonim ***** válasza:

Általában nem tolerálják olyan helyen ahol válogathatnak a munkaerőből illetve van külsős aki befolyásolhatja.

Mondjuk egy szülő majd felszólal hogy ,,én ide nem járatom a gyerekem hát milyen óvónők vannak itt" ezután lehet hogy csak ő megy el lehet hogy 2-3-4 épp ezért nem szeretik megkockáztatni a dolgot.

De nyilván főnökségtől is függ az egész.


Mondhatjuk hogy a tetoválatlanság előny:)

2017. márc. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam bölcsiben, van tetoválásom (csukló, tehát látható hely) , kollégáimnak is volt, sőt, elég sok szülőnek is. Egymásnak ajánlgattuk a jó tetováló helyeket. Tényleg van, ahol ez még probléma?! Meg kizáró ok? Kedves első, vigyázz, felfalja a gyerekedet a tinta :D
2017. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!