Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Dajkának elfogadott a tetoválás?

Dajkának elfogadott a tetoválás?

Figyelt kérdés
Dajkaként szeretnék elhelyezkedni óvodàban ha végeztem a sulival. A bal alkaromon van tetovàlàs, nem kicsi pont az alkaromat elfedi. Szeretném megkerdezni, hogy szerintetek ez kizáró ok lehet arra hogy ne vegyenek fel?
2017. márc. 9. 19:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolonak is koszonom a valaszalat aranyos vagy nagyon! :) es azert megnyugtato ilyeneket olvasni :)
2017. márc. 10. 12:19
 12/13 anonim válasza:

Amikor én voltam óvodás, az egyik óvónőnknek volt tetoválása, a bokáján. Nem annyira látható, mint egy alkar/csukló, de mindenki tudta, és mégse volt belőle probléma. :)

Valószínűleg tényleg a vezetőségtől függ, de szerintem a legtöbb helyen nem kizáró ok. :)

2017. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ mi van odavarrva, de egyébként tekintve mennyi szülő tetovált manapság nem hiszem hogy azonnali kizáró ok a legtöbb helyen.
2017. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!