Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés és a tetoválás...

Testépítés és a tetoválás mennyire fér össze?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek egy tetovált testépítőről, esetleg táplálékkiegészítőt forgalmazó cég eladójáról? Esetleg egy személyi edzőről?

Máshogy álltok hozzá azért mert tetovált?

Mekkora tetoválás elfogadott szerintetek az előbbi foglalkozásokban?



2017. dec. 4. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tök totál hidegen hagy, hogy valaki tetovált e vagy nem.

Rég rossz ha valaki ez alapján ítél meg másokat.

2017. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem idézet,sárkány,tigris,koponya,tűz,jin-jang,nonfiguratív, vagy valami klisé majomság, geometriai alakok meg kínai betűk, úgy hogy nem is beszéli a nyelvet, vagy maori tetoválás, úgy, hogy nincs maori származása, meg azt sem tudja mit jelent, akkor még elmegy, bár ritka a tetoválás, ami nem néz ki hülyén, szerintem.

Mérete mindegy, ha ronda, akkor ronda mérettől függetlenül, viselőjéről nem az az első gondolatom, hogy a lehető legnormálisabb ember.

Lee Priest, Mike Tyson, Conor McGregor, szerintem ezek az emberek szégyen ahogy kinéznek.

2017. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én mégis úgy vettem észre hogy nehezebben alakítanak ki az emberek bizalmas kapcsolatot tetovált társaikkal.Pedig ezek elég bizalmas munkakörök ha úgy vesszük, itt szükség van a bizalomra.
2017. dec. 4. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát a fejedre ne varrass szerintem. Azt csak ilyen hardcore sittes arcok szoktak inkább. Szerintem karon, felsőtesten, lábon elmegy. Nyak, fej, arc szerintem riasztó tud lenni.
2017. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a feltűnő tetoválás valamilyen szinten az önmegvalósításról szól.

arról,hogy olyan szinten vagy már szabad,hogy nem kell függened mások megítélésétől,vagy jóindulatától.

na most egy tápkieg bolti eladó,vagy egy kezdő személyi edző bocs,de sehol nem tart,nehogy önmegvalósításnál,vagy teljes anyagi függetlenségnél.

így nagyon is függ attól hogy milyen benyomást kelt az emberekben.

ha pedig elkezd a grizzly szubkultúrára túlzottan hajazni,akkor az emberek azonosíthatják ezzel és elkerülhetik,vagy pedig identitászavaros benyomást kelthet,hogy úgy néz ki mint egy grizzly de nem az.

a grizzlyk általában a maffiózók ütőemberei,pénzbehajtói,katonái.

kopasz fej,bekokszolt,széttetovált,drága luxus autó,lakásos prostituált barátnő,pitt bull kutya tartó.

az okos személyi edző meg pont fordítva kellene kinézzen és inkább a simulékony agilis szépfiúhoz közelítenie kinézetben,hogy megfogja a pénzes nőket stabil kuncsaftnak.

ehhez pedig felesleges a tetoválás.

2017. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eléggé eltértértünk egy szélsőséges helyzetbe ahol teljesen ki van varrva az illető. Mit gondoltok arról akin csak 1-2 tetkó van, eltakarható helyen, esetleg mondjuk csak az egyik karján egy kiebbb?
2017. dec. 5. 08:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Manapság már szinte mindenkinek van (nem nem kérem, hogy most telefloodoljatok mindent a nekemsincs szavakkal)

Szerintem ma már tök snassz és nem ez alapján ítélnek meg... ha meg testépítő vagy és fotózáshoz útban van, ma már megvannak a megfelelő testfestékek, meg kell tanulni használni...

Szerintem hacsak nem olyan a beosztásod munkád, pl ügyvéd, vagy politikus akkor semmi gond a tetoválással, az ő esetükben sem, csak legyen eltakarható helyen... annyira még nem vagyunk szerintem felvilágosultak, hogy pl egy Mike Tyson arctetkóval elfogadjunk valakit ilyen pozícióban, de szerintem ennek az ideje is eljön.

2017. dec. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsi tetkó kevésbé adhat okot sztereozípiákra. Nagy tetkó esetében érthetőbb a tetkó alapján ítélni, bennem is bennem van ez a "tetkós gengszter" gondolat mindig. Nézd meg kiken van/vannak általában nagy méretű tetoválás/tetoválások, bizalomgerjesztő külsejű bankárokon vagy néger pénzmutogató rappereken/bokszolókon/bunyósokon. Tipikusan kivannak tetoválva szinte mindig ezek a gengszteres emberek. A kisebb tetkó is vonzhatja kicsit ezt a fellinget. Egy tápkieg eladónál kevésbé számít, hiszen ha van neki ha nem, akkor is oda adja amit kérnek tőle nem? Bár jobb olyantól venni aki rendesebbnek néz ki. Engem nem zavarna egy edzőn egy kisebb tetkó, ha alapból olyan bizalomgerjesztő kiállású. Ha nagy akkor kevésbé lenne bizalomgerjesztő. Egy tetovált 50 es karú nyilván kokszos testépítő pedig tökéletesen megtestesíti azt a gengszter típust, amivel nem barátkozna az ember. Ha kisebb tetkója lenne, akkor ez a hatás csökkenne. De szerintem a tetkó menteshez elképzelhető, jobban állnának hozzá ha kicsi ha nagy, legalábbis rosszabbul biztos nem. Persze ez az én meglátásom, ki tudja más mit gondol.
2017. dec. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!