Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Jogosan rugtak ki?

Jogosan rugtak ki?

Figyelt kérdés

Egy óvodában dolgoztam egészen mostanáig óvóbácsiként. Mind 2 karom, nyakam, kézfejem ki van tetoválva. A vezetőséget nem érdekelte annyira, de most mégis kirugtak emiatt.


A sztori:

Eljött a melegebb idő és emiatt már 1 het lazábban öltöztem, rövidújjú póló..., a gyerekeknek nagyon tetszett a tetoválásom, elmeséltem nekik, hogy melyiket miért csináltattam, mi a jelentősége, milyen szerepet játszik az életemben, persze a kis 4-5 éves gyerekeket nem nagyon érdekelte a történetem, de csendben végig hallgatták, majd jött a nagy kérdésük, hogy kiszínezhetik-e a tetkóimat. Imádom a gyerekeket ezért természetesen megengedtem nekik, majd eljött a délután és jöttek a szülők és a gyerekek élménybeszámolót tartottak. A szülőknek egyáltalán nem tetszett, hogy én ilyet csinálok a gyerekeikkel és hát kirugadtak..😢 nagyon szeretnék vissza menni oda, a gyerekek nagyon szerettek engem, mindig hiányoltak, ha nem voltam pl betegség miatt. Az udvaron mindig játszottam velük stb...a szülők miért nem a gyerekek pozitív élményeit tartották szemelőtt?


Szerintetek van lehetőségem valahogy vissza kerülöm hozzájuk?



2019. máj. 2. 12:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
63%

Perelhetsz, nyert ügyed van.

Visszavenni nem biztos hogy fognak, de egy kis kártérítés biztos jól jön

2019. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jogos hogy kirúgtak. De könyörgöm, 2019 van, jóformán a mostani kisgyerekes szülők 80%-nak van valamilyen tetoválása. Nekem is van tetoválásom és ha emiatt megkülönböztetnek valahol nálam az egyenlő a rasszizmussal kb.
2019. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Úristen hogy lehet ilyen begyöpösödött valaki. Komolyan 2019-ben még az alapján ítélik meg valaki személyiségét, hogy ki van varrva vagy sem?

Nagyon sajnálom, hogy emiatt elküldtek, de biztos találsz olyan helyet ahol sokkal elfogadóbbak a szülők :)

2019. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat. Megpróbálok keresni másik intézményt. Perelni nem akarok, mert nem akarom, hogy az Óvodának fizetnie keljen, és emiatt neadj Isten a gyerekeknek valamiből hiányuk legyen. Én a gyerekek érdekeit tartom szem előtt.


Mégegyszer köszönöm a válaszokat 1-2 válaszoló kivételével mindenkinek ment a zöld kéz.

2019. máj. 2. 17:00
 15/25 anonim válasza:
100%

A gyerekeknek az is érdekük, hogy ne rúghassák ki csak úgy ki az óvodapedógugsokat ilyesmiért.

Meg az is, hogy egy igazságos világba nőjenek bele.

Mindenképp játj utána, hogy mik a lehetőségeid.

2019. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van. Köszönöm. Utánna járok. 😊
2019. máj. 2. 18:00
 17/25 anonim ***** válasza:
1%
6os fogalmad sincs mit írsz , tájékozatlan és korlátolt trendi tucatember . A mélyebb lényegi megközelítés neked felfoghatatlan , tömeg jelenség lehetsz a 7essel meg az összes divatmajommal egyetemben . A populáris giccsel terjed az erkölcsi leépülés fokozatos aminek nem mindenki a támogatója . Tájékozatlanságból egyoldalú véleményed van egy leellenőrízhetetlen állításról , másrészt érzelmileg befolyásol , zsarolható vagy megvezethető emellett lexilkális tudásod csekély . Ítéletet alkotsz szintén elfogultságból . Tetoválj drogozz játsszd a menő modern embert aki szimpla jellegtelen fogyasztó és büszkélkedj arra mennyire egyedi vagy a többi megvezetett senkivel . Na ez proli meg akit a tülörbe nézve látsz és minden nap mást követ azzá akar válni ellenben valós önmagát elrejti felszìnes álcákkal .
2019. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

#17 persze, mert a tetováltság és a drogozás karöltve járnak.

Pont az ilyen kockafejűek miatt lett oda a kérdező munkája, mint te vagy :)

2019. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Amilyen ovped hiány van, biztosan 100an fognak utánad kapkodni, ne aggódj.
2019. máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Azért ez csak a sztori egyik oldala. Lehet inkább az a baj, hogy mi a tetkók története, amit elmeséltél az ovisoknak. Meg hogy kifestőnek használhattak a gyerekek. A testi kontaktus ilyen formája már lehet túl volt egy határon, nem? Óvodapedagógusként azért tartani kell egy bizonyos távolságot.

Persze ez csak pár lehetőség, de a teljes igazsághoz a többi jelenlévő véleménye is kellene, ami nem áll rendelkezésre.

Vagy jogos volt, vagy nem. Vond le a megfelelő következtetéseket és hasznosítsd a jövőben. Sok sikert!

2019. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!