Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetkósok! Mikor döntötték el,...

Tetkósok! Mikor döntötték el, hogy tetkót akartok? És, hogy döntöttetek a mintáról?

Figyelt kérdés

Még csak 16 éves vagyok és álmodozok egy tetkóról és miután 18 lettem szeretnék is egy mintát. De mindig megfog az az érzés,hogy honnan fogom tudni,hogy melyik minta a nagy Ő és hajlandó leszek életemvégéig hordani.


Egyébként abban biztos vagyok,hogy olyan tetkót szeretnék ami szimbolizálja a családom és hogy nálunk nem csak a vérről szól.



2019. jún. 14. 19:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem 2baratsag tetkom van egy az oldalamon/bordamon masik nyakamon van meg 2feliratom ket alkaromon koponyam/ rozsam ev szamom oram testvereim neve es igen mindnek van jelentese szamomra 18/f
2019. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most készül a fényképből tetkóvá alakítás egy szalonban.

Bevittem a képet, most arra várok hogy meglegyen a sablon.


Egy farkas portré. Annyit kértem, hogy legyen köré egy 3D-s hatású nonfiguratív köret, illetve a farkas a lehető legjobban adja vissza a képet. Ne csak "egy" farkas legyen, hanem "az" a farkas.


Én a Mátra lábánál éltem, de rengeteget jártam a Bükk Nemzeti Park területén. Még kicsi voltam (6 éves kb.) amikor elkószáltam. Találtam egy sérült kisfarkast. (Akkor még nem fogtam fel, hogy milyen durván veszélyes hülyeséget csináltam) Bekötöztem a lábát. Közben visszajött egy másik, kicsit nagyobb. Valahogy érzékelte, hogy nem jelentek veszélyt. Elmentek.

Utána többször jártam arra. Összetalálkoztunk néha, és a gesztusokból mindketten éreztük, hogy nem fogjuk bántani egymást. Aztán egyre többször és többször találkoztunk. Szabályosan összebarátkoztunk.

Később az egyik emberke a Nemzeti Parkból elmondta, hogy a 2 farkas testvérek, a kisebbik a hím, a nagyobbik a nőstény és egy évvel idősebb nálam. Én a nősténnyel voltam jóban.

Segítettem még a kölykei születésénél is, vagy új búvóhelyet találni neki miután feldúlta az előzőt egy vaddisznó, stb.


Na azért nem ilyen maugli, tarzan, farkasherceg, stb. meseszinten, azért a józan ész határain belül, de a legjobb barátom, szinte nővérem volt. Rengeteg dolgot tanultunk egymástól.


Most tavasszal halt meg szegény. Végelgyengülésben. Farkasokhoz képest iszonyatosan hosszú ideig, 22 évig élt (az átlagos életkor egy falka nélküli nőstény farkasnak 7-8 év).


3 fénykép készült róla, abból 1 képen látszik csak igazán jól és élesen. Nem szerette a fotózást, nekem is csak azt az egy képet engedte, a többi próbálkozásomnál elmarta a kezemből a gépet.

Őt fogom most magamra tetováltatni.


21/F

2019. jún. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Wow utolsó ez nagyon szép történet. :)
2019. jún. 21. 08:01
 14/14 anonim ***** válasza:
én eldöntöttem hogy kell de még mindig nincs xd
2019. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!