Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Buszon mennyire szoktatok...

Buszon mennyire szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 8. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én semennyire, már feladtam. Vagy ezerszer indultam úgy útnak, ha tudtam, hogy sokat kell utaznom, hogy direkt mentem übercsinosan, szemeztem boldog-boldogtalannal, mosolyogtam rá - elvileg nem vagyok csúnya lány - láttam is, hogy bejövök az illetőnek, vártam, hogy lép valamit odajön, de akárhogy illegettem magam nekik, b.aszott megmozdulni.

Azóta sz.arok rá és olvasok vagy zenét hallgatok. :D

21L

2012. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én soha életembe nem próbálkoztam, mert felesleges.


Egy rusnya, törpe gnóm kinek is kellene?


22/F

2012. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Sehogy, mert hülyének néznek, ha odaülök..
2012. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretnék ismerkedni de sajnos félek odamenni a lányokhoz. Bármikor látok valami szimpatikus lányt, mindig eszembejut mi van ha van barátja, nem jövök be neki, utálja ha leszólítják stb. Az amúgy sem nagy önbizalmamnak nem esne jól ha elküldenének, főleg úgy, hogy a buszon nem csak mi ketten utazunk. Pedig igazából csak barátkozási céllal gondolom a leszólítást, mert nincsenek barátaim de így sem több barátom sem pedig barátnőm nem lesz. Valamit pedig kellene tennem, mert a neten mindenki messze lakik. 21/F
2012. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

elsővel részben egyetértek, én is csinosan szoktam hosszabb utakra öltözködni, de ettől függetlenül még olvasok és van, hogy zenét is hallgatok, de volt már jópár eset, amikor beszélgettem azzal, akivel együtt utaztam. ez vonat volt.


buszon inkább olyan városban ismerkedek könnyen, ahol nem lakom. nem tudom, miért van ez, de sokkal könnyebben megy, mint ott, ahol lakom. ott nem igazán jutna eszembe. bár pont tegnap a buszmegállóban (a városomban, igen) állt mellettem egy egész szimpatikus srác, aki nézett is, és odaléptem volna hozzá, egy vicces szöveggel (mert nem volt nála esernyő, nálam meg igen), de aztán megjött a lány, akit várt. szóval ez ugrott, de máskor lehet bepróbálkozom, persze csak ha olyan kedvem van. :)

2012. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ma 21:05


Ez nagyon aranyos lenne tőled. :)


Bár én csúnya, alacsony fiú vagyok így engem sosem szólítana le egy lány sem sajnos.

2012. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
már "szólítottam le" srácokat, ilyen-olyan vicces dumával és nem csak adoniszokat :D tavaly valami kiállításon az egyik kiállító pasihoz mentem oda és "szórakoztattam". pedig (ha szabad ilyet mondani) kifejezetten előnytelen külsejű volt. de valóban előbb megyek oda egy olyan pasihoz, aki bejön, mint aki nem. de ne csüggedj hé. hozzád nem fognak odamenni valószínűleg, ezért neked kell bátornak lenned.
2012. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak szemezni szoktam.Pedig van egy srác akit szívesebben is megismernék, de nem merek lépni:S

16L

2012. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Érdekes...

Látjátok, milyen sokan vagytok akik arra várnak, hogy leszólítsák? És milyen sokan vannak olyanok, akik szívesen kezdeményeznek egy jó beszélgetést?

Véleményem szerint, nagy lehetősége van annak, hogy egy ilyen embert ki lehet fogni. Nah, majd ha megint buszozós hetem lesz, kipróbálom. Leszólítok egy srácot a buszon. El mesélem, hogy reagált.

Tegyük hozzá, hogy fiatal nem elég szép lány vagyok. :)

2012. ápr. 11. 18:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Tényleg írd meg, ha volt valami:) es sok sikert a leszoltashoz:)
2012. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!