Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyenkor nyáron hova lehet...

Ilyenkor nyáron hova lehet eljárni ismerkedni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy bulikba, de a bulikon a lányok leisszák magukat és olyankor tágítják az ideáljukat és más nap már mikor józanok nem igazán tetszenék nekik. Suli ilyenkor nincsen. Hova lehet eljárni olyan helyre ahol lehet ismerkedni normális lányokkal?


18/F



2012. jún. 18. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Strand, kávézok fesztiválok
2012. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Holdra.
2012. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
a szomszédba ha vannak jo szukák :D
2012. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kb szó szerint bárhova, ilyenkor nyáron sokkal nyitottabbak az ismerkedésre, a szórakozóhelyektől kezdve a buszmegállókig bárhol lehet
2012. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bárhol csak lehetőleg ne a gép előtt...
2012. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Tényleg bárhoba. Strandra, fesztiválokra, kávézóba, plázába
2012. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A LÉNYEG! Ne a gép előtt!
2012. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Az még okés okostojáso, hogy bárhol, de le is kellene szólítani azt a leányzót. Na azt meg mégis hogyan? Szerintem nem örülnek neki, kivéve ha magas és jóképű vagy.


Én alacsony is vagyok meg ronda is, így inkább nem égetem magam. Igen, itt rohadok inákbb a gép előtt, online könnyebb ismerkedni amúgy is.

2012. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
20:31 Akkor hajrá, sajnáltassd csak magad, attól csajod nem lesz. És attól, hogy vki nem adonisz még tetszhet a lányoknak, lehet nem mindnek, de ha meg se próbálja, akkor aztán cseszheti
2012. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én se vagyok se magas se jóképű de mi van ha vissza utasítanak? Nem dől össze a világ...
2012. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!