Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi van velem? Miért ilyen...

Mi van velem? Miért ilyen nehéz nekem az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elkezdeni egy olyan lánnyal a beszélgetést aki tetszik nekem sem élőben, sem Facebookon, de nem tudom megérteni, hogy miért. Nem tudok eljutni addig sem, hogy szia, vagy valami, de ha addig valami nagy csoda folytán eljutnék onnantól általában elég könnyen folyik a beszélgetés. Külsőre szerintem teljesen átlagos vagyok, de valamitől félek, hogy a lány nem szeretne velem beszélgetni, vagy zavarom. Ha valaki tudna segíteni, hogy mitől van ez azt nagyon megköszönném. 15/F

2012. jún. 21. 16:04
 1/2 wml90 válasza:
félsz a csalódástól.. de könyörgöm... 15éves vagy! mitől fosol ennyire? neked az ismerkedésnek alap dolognak kellene h legyen... a csalódással meg nem is kellene foglalkoznod.. amúgy ha már facebookon se mersz megmukkanni, akkor már komoly gondok vannak... ennyire nem kellene feszültnek lenned... vedd lazábbra a dolgot....
2012. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak sajnos nem vagyok valami bőbeszédű, és ha kifogynék a témákból az eléggé ciki lenne nekem. :S
2012. jún. 21. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!