Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ne legyek bunkó úgy,...

Hogyan ne legyek bunkó úgy, hogy ne is csapjam be a pasit?

Figyelt kérdés
Regisztáltam egy ismerkedős portálra (nem csak kifejezett társkereső, inkább tematikus ismerkedés). alapvetően barátokat, beszélgetőtársakat keresek. De mégis a beszélgetések általában párkapcsolati és néha kifejezetten szexuális irányba tolódnak (mert ezt erőltetik). Én alapvetően egy kedves ember vagyok, nagyon nem szeretek másokkal bunkón viselkedni. De utána meg azt kapom, hogy olyan vagyok, mint egy szűzqrva. Hogyan lehetek úgy kedves, hogy ne értelmezzék félre?

2012. júl. 23. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Az irigység miatt, ,,nézik le,, ...

19/L

2012. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tisztáznod kéne valahol, mondjuk egy kis szövegben a profilodon, hogy te nem párt keresel. Aztán ha valaki ennek ellenére nyomul, akkor már nyugodt lelkiismerettel elküldheted a bánatba.


18/F

2012. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Az ilyen oldalakon mint a társkeresők, és a gyik pl sok a nőgyűlölő. Gyakran le fognak ribizni, és elküldeni a pokolba, hozzá kell szoknod egyrészt, másrészt érdemes még a baráti beszélgetéseknél is rögtön leszögezni, hogy neked nem kell pasi.
2012. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig bírja türelemmel az ember, de aztán feladja, és a legbunkóbb módon küldi el a próbálkozókat a manóba. Én első körben közlöm, hogy van barátom, és nem ismerkedni vagyok itt. Ha folytatja, akkor már nyugodt a lelkiismeretem, és kicikizem annak rendje és módja szerint. Pl volt már olyan, akiről két mondat után kiderült, hogy antiszemita. Elmeséltem neki, hogy megyek maceszt enni, meg hogy tradicionális zsidó nevelést kaptam és Sárának hívnak. Utána már nem nagyon volt kedve beszélgetni. De lehet ezt más irányba is cifrázni.


24/N

2012. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Perverz bunkókkal én nem udvariaskodom. Minek, ha ők sem tisztelnek engem.
2012. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!