Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kell bulizni?

Hogyan kell bulizni?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy hülye a kérdés de még sose voltam rendes buliban, szórakozóhelyen. Hogyan táncoljak? Hogyan viselkedjek?


15/L



2012. aug. 19. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
menj el és az első órában csak figyelj :)
2012. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
én inkább koncertekre járok. ott nem figyelik az emberek hogyan táncolsz. pláne nem a 3.sorban a tömegben :DD érzed hogy mit kell csinálni. 18 vagyok és énsem voltam nagy bulizós. ezen a nyáron jöttem rá hogy tudok táncolni :)
2012. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Ha a korodbeliekhez hasonlóan akarsz bulizni, akkor igyál meg 2 felest, aztán vetkőzz melltartóra, smárolj minden jóképűbb fiúval, és szopj is le néhányat!
2012. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Ha tényleg bulizni akarsz ne kérdezz ilyen baromságokat.

Nem bántani akarlak ezzel.

De bulizni úgy kell hogy jól érzed magad.

Azt csinálod ami jól esik.

Nem azt amit mások csinálnak.

2012. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jaj de szeretem ezeket az intelligens válaszolókat kedves 11:41!! Mint mondtam még nem voltam bulizni. És nem is vagyok valami "nagymenő". Csak szeretnék szórakozni. És a szórakozás nem egyenlő a szopással meg a hasonlókkal. Nem minden tini csaj egy k*rva. Egyébként meg az ilyen korú fiúk egy jó része se jobb a "mai világban"
2012. aug. 19. 11:48
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem minden tinilány ribanc, de a 99%-uk igen ;) A fiúk pedig hülyék lennének nem kihasználni ezt.
2012. aug. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ti nem csak kihasználjátok ezeket a lányokat. Mond el nekem mennyivel jobb egy szűz k*rva (tehát aki "csak" úgy öltözik,,viselkedik mint egy útszéli) egy b*zi páwánál? Aki több időt tölt a tükör előtt mint egy lány? És elvárja, hogy a csajok leszopják ha meg esetleg nem teszik meg akkor beszólnak neki és ott hagyják?? Arról meg ne is beszéljünk, hogy kb. ugyanannyi tükörben pózolós magamutogatós képeket tesznek fel fiúk mint a lányok.
2012. aug. 19. 11:56
 8/15 A kérdező kommentje:
Ráadásul ha egy lány tudja magáról,hogy csúnya akkor nem tesz fel magáról "ilyen" képet (persze vannak kivételek) Ti meg ha ocsmányok vagytok akkor is simán feltesztek ilyeneket.
2012. aug. 19. 11:59
 9/15 valaki a tömegből ***** válasza:
61%
Én múlt hétvégén voltam először egy nagyobb bulin, nem igazán tudtam mit is kellene csinálni. Szóval minden hülyeséget kipróbáltam táncoltam ugráltam a zenre próbáltam magam kitombolni és jól esett. Lehet hogy hülyének néztek, de nem is érdekel igazából mert tényleg jó volt.
2012. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Gyere velem, megmutatom. ;)
2012. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!