Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kell bulizni?

Hogyan kell bulizni?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy hülye a kérdés de még sose voltam rendes buliban, szórakozóhelyen. Hogyan táncoljak? Hogyan viselkedjek?


15/L



2012. aug. 19. 11:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%

Én is kb 15 évesen szembesültem ezzel, mert előtte sose voltam ilyen bulikban, csak koncerteken.

Nem is nagyon kedveltem ezt a disco zenét, nem nagyon tudtam mihez kezdjek magammal. Aztán mondta egyik haverom, hogy próbáljak úgy táncolni, hogy becsukom a szemem, elfelejtem, hogy kik vannak körülöttem, mintha csak e3gyedül lennék és csak a zenére figyeljek, semmi másra, engedjem el magam és majd jön magától. Először lehet, hogy vicces voltam, nem tudom, de a módszer bevált. :)

És elég hamar dicsérni kezdték fiúk lányok egyaránt, hogy milyen jól táncolok, meg hogy én ezt hol tanultam, pedig hát sehol. Szerintem próbáld ki te is. :)

2012. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
54%
Rugjál be rendesen utána menni fog simán :D:D
2012. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A zenére lépkedj ide oda, bólogass, dölöngélj, hajlítsd be a karjaidat és a zenére mozasd őket. Nem kell tudni táncolni, elég ha egészséges vagy. De nem rossz ötlet az első órában csak figyelni
2013. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Első válaszoló hol tanultál gépírni?
2013. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én 14 évesen voltam először szórakozóhelyen,de csak egy fél éve tudok igazán bulizni.Csípd ki magad rendesen.Ne nyitásra menj oda.Miután odaértél igyál meg valami ütősebbet mondjuk egy tequilát.Amikor már van hangulat kezdj el táncikálni,kellesd magad kicsit,de ne állj le senkivel.Egy buliban max egy sráccal smárolj különben oda a jóhíred.Plusz egy jótanács ami a discoban történik az ott is marad.ne ott keress kapcsolatot :) 16/l
2013. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!