Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mit szólnátok, ha...

Lányok mit szólnátok, ha ilyen módon menne oda hozzátok ismerkedni a pasi? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Először is szemeznék vele.Ha biztatóak a jelek,csak simán odamennék(pl.Mc'donaldsban történne a helyzet) ,megkérdezném a nevét,bemutatkoznék,azután megmondanám,hogy tetszik,és elhívnàm találkozni.Vagy elkérném a facebookját,és később ráírnék,hogy akar-e találkozni.Nekem sose mentek az ilyen csajozós dumák,szerintem értelmetlenek.De már vagy tucatnyi szép lánnyal megvolt a szemezés,de nem mentem oda.Többet viszont nem akarok elszalasztani:)

Tetszene nektek ez az őszinteség(és bátorság) lányok? (főleg 14-18 közt) 16/F



2012. okt. 16. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem speciel tetszene. 19L
2012. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez molesztálás.
2012. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

biztos van akinek bejön... mindegyiknek más...

F17

2012. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Elnézést..molesztálás?
2012. okt. 16. 20:56
 5/17 anonim válasza:

nekem tetszene

17/L

2012. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

nekem bejön.

Deaz latszodjon h komoly a dolog, es ne annak tunjon h csak egy ejszakara kell.

2012. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

az tetszen hogy pl. a facebook-omat akarnád elkérni és nem rögtön házszámot, lakáskulcsot, bankkártyám pin-kódját :D

irritál ha valaki telefonszámot kér, azért írom ezt.

az renben van hogy van egy munkahelyi telefonom, munkatársaknak.

az is hogy van egy magántelefonom a családnak. de olyannak akit épp aznap látok először, nem szívesen adnám meg, nem tud hiányozni egy szinte idegen hangja, vele inkább írásban ismerkednék, ezt jobban veszem, aztán jöhetne találkozás.

amúgy szerintem ez teljesen jó ismerkedési mód. legalább nem nyomsz olyan sablondumákat hogy "tetszel" "szijja cica van gazdád" és egyéb elcsépelt szövegek

2012. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
6. Vtam 16/L
2012. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Shai-Hulud ***** válasza:

A baj ezzel csak az, hogy a pasik többsége alaposan félre tudja érteni egy lány nézését.

- Ha éppen feléd bámul, akkor lehet, sőt valószínű, hogy éppen elmélázott (akarom mondani elgondolkozott) valamin,

és nem éppen rólad ábrándozik.

- Ha tetszel neki, akkor sem fog kacsintgatni, feléd nevetgélni, hanem inkább csak néha (azaz néha, vagy más szóval néha) feléd pillant.

- Ha rád mosolyog, az nagy valószínűséggel egy udvariassági gesztus, ami például a pincérnek, vagy a bolti pénztárosnak is kijár, és nem azt jelenti, hogy szívesen venné, ha leszaggatnád a ruhát róla.

- Ismerkedni természetesen lehet (kulturáltan, jól nevelten persze), de ha mégis elutasítanak az (általában) nem azért van mert a lány bunkó, hanem például hűséges a jelenlegi barátjához.

- Ha ennyi minden mégis összejött, és sikeresen megismerkedtél vele, nem kell már másnap felhívnod magadhoz egy jó kis szexpartira.

- Ja és mikor berongyolsz a házba, azt ne ajtóstul tedd!!!!!!

2012. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.:)

Igazából nem menne,hogy odamegyek és elkezdek valami kamu témáról beszélni,miközben mindketten tudjuk,miért is vagyok ott.Az szerintem kínos.

2012. okt. 16. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!