Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi tévő legyek?

Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Szóval hol is kezdjem....Van egy srác,akivel pénteken egy bulizóhelyen találkoztam.Ő szólított meg,amikor kiültem egy kicsit pihenni.Kérdezte tőlem,hogy megismerem-e,és mondtam is neki,hogy igen,oda valósi ahova én,csak már régen elköltözött,de most valamiért megint visszajött.Elkezdtünk beszélgetni,fel is ajánlotta,hogy szívesen haza visz ha nem tudom megoldani a szállást,meghívott egy italra is,elvoltunk,táncoltunk is.Ő próbált közeledni hozzám,meg akart csókolni,de én nem engedtem neki,majd elmentünk a csajokkal,mert már itt volt az ideje.Bejelöltem face-en is,lájkolta két képem és ennyi volt.Nekem szimpatikus,de nem akarok semmit elhamarkodni,ráírni vagy ilyenek,mert amúgy is olyan balszerencsés vagyok ilyen téren...Szerintetek? Tegyem meg én az első lépést?

2012. dec. 24. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ő már kezdeményezett eleget. Én tuti lassan már leírnálak, ha ezek után se lenne semmi, és mindent offolnál.
2012. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha sokáig nem teszi meg,akkor kénytelen leszel megtenni te.Vagy elengeded.Más lehetőség nem nagyon van.Bár ha már első este meg akart csókolni...Na inkább nem szóltam.
2012. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van,az italt se fogadtam el,hogy lássa kivel van dolga,és azért sem akartam,h megcsókoljon,mert nem akartam könnyen adni magam....Disco,ott ez mindennapi jelenség,mindenki mindenkivel kavar,meg nem is akartam,h nagy téma legyen ez másnap otthon,mert falu és ott mindenki tud mindent
2012. dec. 24. 21:15
 4/11 anonim válasza:
Első alkalomkor mindez?...hm...szerintem bocsi, de egy dugást akarhatott..Buli, pia, nő, pasi...a csók a kezdett lett volna. Ó, és nem hiszem, hogy komoly kapcsit akart volna, ha most meg visszahúzódott.
2012. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen,erre gondoltam én is.Egy kis egyéjszakás kalandra jó lettél volna neki.De mivel nem ismerem,így inkább nem mondtam ki a véleményem.
2012. dec. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen,ezért is voltam ennyire tartó,mert mi mást akarnának a pasik discoban értitek....
2012. dec. 24. 21:19
 7/11 A kérdező kommentje:
Nah mindegy...Ez az én sorsom,tőlem mindenki csak ezt akarja,belefáradtam már...
2012. dec. 24. 21:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyan,nem is...Hú,szia cica,van gazdád!?

Na de komolyan,majd találsz valakit,csak rossz helyen vagy,rossz időben.

2012. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm az értelmes hozzászólásokat srácok...Boldog karácsonyt!:)
2012. dec. 24. 21:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Viszont!És fel a fejjel!
2012. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!