Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogyan tudnám...

Szerintetek hogyan tudnám visszaállítani a megítélésem normálisra? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elég csapodár életet éltem és ez sajnos eléggé rányomta a bélyegét a megítélésemre. (Régebben elég sok súlyfelesleggel rendelkeztem, de azóta sikerült lefogynom, és kondizok is rendszeresen. Én pedig visszaéltem azzal, hogy a megváltozott külsőm miatt sokak számára vonzó lettem.) Viszont mostmár szeretnék normális párkapcsolatot, de a híremből adódóan ez nemigazán akar összejönni. Hogyan tudnám elérni, hogy újra normálisnak tartsanak? Légyszi normális válaszokat! :) 20/F

2013. jan. 7. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresgélj más körökben! 5km-rel odébb nem hiszem, hogy bárki is tudná, hogy milyen életet éltél eddig.
2013. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most jó szeretnél lenni vagy azt hogy mások annak lássanak?
2013. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A más körökben való keresgélés sajnos nehézkes, ugyanis rengeteg település van a környéken és ha rossz híred lesz, akkor az átterjed valamilyen szinten a többire is.

Második válaszadó: Igazából a kettő együtt lenne ideális.

2013. jan. 7. 23:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Most nem mondanám el az én életpályám.

A Biblia a megoldás.


A Példabeszédek könyvét ajánlanám (az Ószövetségben van), aztán a többit.


:)


Jó olvasgatást!

2013. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Falun élek. Tudom, milyen, ha valakiről elterjed, vagy akár csak kitalálnak valamit. De tudod, a környék is csak 2 falu távolságig tart. :)
2013. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. 1-2 hónapig türtőztesd magad minden téren. Ne kezdj ki egy csajjal se, ne járj különösebben bulizni sem. Aztán szépen lassan megváltozik a véleménye rólad mindenkinek... vagy majdnem mindenkinek. Nálam ezt 3 hónap "pihi" után sikerült elérnem, de én lány vagyok... sajnos nekünk ez szerintem még nehezebb :) de legalább már nem néznek se ribancnak, se kis "partygirl"-nek... ámbár értelmes kapcsolatot még mindig nem találtam :D (mondjuk a többi kortársammal ellentétben már túl vagyok 2 komolyabb, másfél éves kapcsolaton :) )

L/18

2013. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!