Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a csaj már sokadszorra...

Ha a csaj már sokadszorra mondja hogy "legyünk csak barátok" akkor már felejtős hogy összejöjjek vele?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, a csaj meg 20, de úgy általában dezsávű szerűen sokszor előfordult már más csajokkal is ez a probléma. jelen esetben a spanom barátnőjének az unokatesója a csaj, szóval azt le tudom szervezni hogy nagyobb bandástul találkozzak vele, de hát szimplán kettesben randit csinálni vele szerintem esélytelen lenne, bár ennek anyagias vonzata is van hogy leruccanjunk hozzájuk a spanokkal dobjuk össze a benzinpénzt mert 25 km-re van a város ahol a lányok laknak.


Szóval a csajjal levelezgettem facebook-on is és meglehetősen távolságtartó, már az elejétől fogva ismeri a szándékomat, eddig kb 3-szor találkoztunk úgy bandástul, én teszek néha apró egyértelmű célzásokat hogy szeretnék vele összejönni, de ő meg fejemhez vágja hogy maximum csak barátság lehetséges, volt olyan kifogása is régebben hogy van pasija, de ez csak alibisztori mert a csávesz kint dolgozik Németországban és egy évbe 2-3szor ha hazajön pár napra, de a csaj amúgy is feltűnően megnézi a pasikat, szóval ez egyértelműen csak kifogás. Facebook-on csevegtem vele, de ismerősei közül törölt hogy ne kommentáljam már a fotóit meg a megosztásait, de ettől függetlenül tudunk levelezni és mindig válaszol a leveleimre, még ha sok oldalas regényt írok akkor is.


Szóval mennyire tudnám megfordítani a helyzetet hogy elcsábítsam a csajt ? De azon is filóztam hogy ha netán nem tudok vele összejönni akkor mire is tudnám használni még a csajt. hogy ismeretségi körében ismerkedve hátha akad valami nekem való hús is, vagy van egy díszpinty efektus hogy ha csajok között lógok mindig akkor más lányok is hamarabb felfigyelnek rám... de gondolkoztam azon is hogy minek vesztegessem rá az időmet.



#ismerkedés #csaj #csajozás #legyünk csak barátok
2013. jan. 15. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
már először is az volt
2013. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
B*szki, te még nálam is reménytelenebb eset vagy!
2013. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 SennaHikari válasza:

Kedves Kérdező!


Véleményem szerint, ha egy lány sokat mondja, hogy "Legyünk csak barátok", akkor úgy is gondolja. Hanyagold egy kicsit ezzel a dologgal, hogy teret adj neki. Ha szeretne többet, akkor egy idő után ő fog odamenni hozzád. Ha meg nem, akkor hagyd, hiszen az vagy a barátságotokra megy rá, vagy csak boldogtalanságot szül a te részedről.


21/L

2013. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad ha már megmondta hogy legyetek csak barátok akkor úgy sem akar többet.
2013. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100% hogy nem akar semmit, sőt azt is megkockáztatom hogy már az is rossz érzéssel tölti el ha beszélnie kell veled. Nem véletlen törölt az ismerősei közül, ha bírna nem zavarná ha ott matatnál a képeinél. Ez sajnos bukó.
2013. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
durva, hogy letörölt, de te még mindig nem veszed a lapot :DD
2013. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hmm, nem semmi eset a tiéd, hát elég negatívan fog hangzani, de ez mind maga is negatív, amit leírtál, vagyis, szerintem amikor egy lány azt mondja, hogy legyünk csak barátok, akkor olyan szinten el kell felejteni, békén hagyni, és kerülni úgymond, hogy igazából észre se vegye hogy ott vagy.... aztán ha rákérdez mi van veled, akkor megmondod neki, hogy neked nem fekszik a dolog, hogy csak barátok, mert az kb olyan, mint ha a szennyest vennéd fel 1-2 hét után.... inkább hagyd rá, ha nem jöhetsz vele össze, akkor ne is legyél a barátja, úgymond szard le a fejét... ha feltűnik neki, hogy nem ugrálsz a nyakán, úgy is meg fogja jegyezni, az hogy te majd miként fogod kiosztani, esetleg megmondani neki, hogy ezt akarta véglis.... azt a te dolgod! Természetesen ha úgy érzed érdemes megtartani, mint gyatra barát úgymond, akivel havonta néha tudsz beszélni, akkor tedd azt!


Én is jártam így egy csajjal, eleinte még mind2-en akartuk, csak nem tudtunk egymás szándékairól, aztán elkéstem, és onnantól kezdve kaptam a fejemre, hogy már hányszor megbeszéltük, hogy csak barátok, meg bla bla bla.... most úgy vagyok vele, ha lehet inkább nem is köszönök neki, pukkadjon meg.... Ha már csajom nem lehet (szebben mondva) barátnőm, akkor ne legyen semmi.... :\ aki szerelemre vágyik, úgy sem fog megmaradni pórázos kutyának a lány mellett, vagyis nem mondja azt neki, hogy jó oké csak barátok, és úgy csinálsz, mint ha azok is lennétek...


Sajnos szerintem ez egy utalás, hogy kopj le róla, hagyd a fenébe békén, mert lehet nem vagy az esete.... kényszerből írkál veled.... tedd meg az első lépést te, hagyd a francba, és látni fogja, hogy értettél a szóból, és nem leszel pincsikutya...


Ennyi a rövid kis regényem :D

19/F

2013. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű? Normális ember már egyből levonja a következtetést, de a leírásod alapján te nem látod a fától az erdőt.
2013. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha nem ne,m, keress mást lol
2013. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!