Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hozzam a tudtára...

Hogyan hozzam a tudtára kedvesen, de ugyanakkor lényegretörően, hogy nem akarok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egy hete voltam egy nagy szülinapi bulin, ahol kb 10 percet beszélgettem egy társasággal. Volt ott egy fiú, aki egyáltalán nem az esetem, viszont van egy közös ismerősünk. A fiú még aznap bejelölt facebookon, én pénteken jelöltem vissza. (igazság szerint nem akartam, de úgy voltam vele, nem halok bele egy plusz ismerősbe)

Azóta többször is írt, és nyilvánvaló hogy bejövök neki: viszont én semmit sem akarok, még ismerkedni sem!

Nem szeretnék gonosz lenni, de nyakamon a vizsgáim és egy másik kapcsolatomra próbálok koncentrálni. Nem szeretnék barátkozni sem vele: tudom, hogy ő többet akarna végig...

Még így az elején hogyan tudassam vele ezt az egészet? Már megbántam, hogy visszajelöltem. (a sok likeolás, kommentelés és levelezés mind-mind bizonyítja, hogy udvarolni szeretne). Nagyon gáz lenne letörölni?

Én 21/L, ő 20/F



2013. jan. 15. 22:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

:DD


Ja, és ő lenne a királykobra? :D

2013. jan. 15. 23:02
 12/13 anonim ***** válasza:

Írd meg neki: figyu, ez már elég szánalmas, amit művelsz, fogd már fel, hogy épp lekoptatni akarlak, nem kellesz, nem érdeklesz, nem vagy az esetem. Próbáltam finoman mondani, de most már unom. Boldogíts mást.

Aztán törlöd és bannolod. Ha ennyire nyomorék, másból nem fog érteni.

2013. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

van ilyen hogy ha a f.sz feláll az ész megáll. Lehet, hogy nem vette a jeleket, van ilyen. Mond el neki tök normálisan és EGYÉRTELMŰEN, hogy nem akarsz semmit, van valaki mással egy kialakuló és kész.

Nem kell letörni, nem kell bunkózni, csak normálisan el kell mondani, hogy bocs de nem, aztán töröld ha nagyon zavar hogy ott van az ismerősök között

2013. jan. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!