Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó a meglátásom hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó a meglátásom hogy manapság sok lány el van ribisedve (tisztelet a kivételnek) és ha már nincs mit a tejbe aprítani akkor mehetsz a levesbe?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
van aki jól álcázza :D
2013. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy érted ha egy fiú nem olyan gazdag akkor nem is kell neki? Lehet benne valami, mert nagyon megszokják hogy apucitól megkapják a legújabb telefont stb. egy fiatal barát, aki még tanul meg nyilván nem rendelkezik állással, plusz a szülőknek néha elég gondoskodniuk a saját gyerekeikről, nem meg még egy követelőző tinit ellátni a legújabb kütyükkel, ajándékokkal stb.


Engem nem érdekel hogy milyen anyagi helyzete van egy fiúnak, én sem vagyok hű de tehetős. Engem az zavar ha valaki nem a képességeinek megfelelően tanul vagy nem használja ki a lehetőségeit, mondván apuci majd úgyis kisegít ha gond van. Ezekből sosem lesznek érett, döntésképes férfiak.

2013. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok lány, de nem mind. Persze ha a "bomba csajok" között akarsz válogatni, és a mércéd a csillagos ég, akkor nehezebb dolgod lesz. De rengeteg helyes, kedves, jóravaló lány létezik, csak nem tolják a cs*csüket az arcodba, meg nem lehet velük villogni. Ellenben tudnak esetleg önmagadért szeretni.
2013. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó a meglátásom, hogy eddig ezek a csajok téged mind elutasítottak, s ebből kifolyólag féltékeny lettél, és dühös, és a haragod által lettek rib@ncok?
2013. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pénzért ma már mident megkapsz.,ha még egy Ferrarid is nem fogod tudni őket hova ültetni annyian lesznek. Ha nincs pénzed keresztül néznek rajtad(tisztelet a kivételnek)
2013. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen sok ilyen lány van, de aki csak ezeket hajlandó észrevenni, az meg is érdemli!
2013. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igazad van kérdező,de ahogy Te is írtad sok lány ilyen,de nem mindegyik. Vannak kivételek.
2013. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!