Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem ír rám? Nem tetszené...

Miért nem ír rám? Nem tetszenék neki?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, egy munkahelyen dolgozunk, néha találkozunk benn, akkor nagyokat köszön.

Ismerősöm face-en, aztán ha én írok neki, akkor van chat, meg smiley-kat küldözget, nagyon kedves.

De ha nem írok rá, nincs chat.

Közeli ismerősnek jelöltem őt, aztán nulla a tevékenysége a face-en, nem lájkol sosem semmit, nem oszt meg semmit sem.

Be van jelentkezve, aztán ennyi.

Néha ráírok, akkor írunk, és mondom, akkor kedves, közvetlen velem.

De ha be van jelentkezve, magától nem írna.


Miért?

Hogyan kelthetném fel a figyelmét?

Hogyan adhatnám tudtára, hogy érdeklődök utána, vagy azt már levágta abból, hogy néha ráírok?


Nem akarok nyomulósnak tűnni, de mikor meglátom, hogy fenn van chaten, úgy de úgy írnék neki, de nem merek.



2013. ápr. 2. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Már tettél annyit amennyit egy nő maximálisan tehet. Ha a pasi nem ép, akkor sajnos nem te vagy az embere.Ne fuss egy pasi után sem(az a pasi dolga), sosem lesz jó vége.
2013. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Arra nem is gondoltál hogy facebookon kívül is van élet?

Nem ír vissza, nem lájkol semmit, szívecskéket küldözget, stb. Blöee.

Beszélj vele személyesen a régi bevált módon.

2013. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Háát azt hittem hogy ha értelmes dolgozó emberek vagytok akkor nem facebokon fogtok ezzel szenvedni. Légy értelmes felnőtt és élőben beszéld ezt meg vele egy kávé mellett mondjuk.
2013. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok csak egy lánnyal! Neten ismerkedtünk meg! ő kezdeményezett! Felvettem facere. beszélgettünk egy párszor. írtam rá és nem válaszolt. ha én nem írok rá ő nem ír! Nem értem mi van!
2013. ápr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!