Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Üdv! Hogyan lehet úgy ismerked...

Üdv! Hogyan lehet úgy ismerkedni, hogy nem járok bulizni? Hogyan lehet odamenni valakihez anélkül, hogy teljesen hülyének nézne vagy kinevetne?

Figyelt kérdés
Üdv! Hogyan lehet úgy ismerkedni, hogy nem járok bulizni? Hogyan lehet odamenni valakihez anélkül, hogy teljesen hülyének nézne vagy kinevetne?

2013. ápr. 8. 17:18
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Hallottam már olyanról, aki nem szereti, ha elkérik a jegyzetét :) És én különben is jegyzetelek :)

És ez nem kifogás :) Nálam nem megy olyan könnyen ez, mint másnál.

2013. ápr. 8. 19:26
 12/25 anonim válasza:
Akkor ülj mellé teljesen közömbösen. Kérdezd meg, milyen volt az előző előadás, mert te nem voltál bent. Vagy kérj tőle kölcsön egy tollat. Annyi lehetőség van :D. Csak az első mondat a nehéz.
2013. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Hát eléggé :D Veled is így ismerkednek?
2013. ápr. 8. 19:37
 14/25 anonim válasza:
Előfordult már hasonló egyszer. De én pont itt gyakorin találtam meg azt,akit kerestem. 2 éve vagyunk együtt már :). Egyikünk se az a bulizós fajta.
2013. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Hol tanulsz amúgy? Bocsi a sok kérdésért,de nem sokat írtál magadról, így mások se tudnak tanácsot adni.
2013. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

és az mért is baj, ha egyértelműen kiderül, hogy te ismerkedni akarsz??

mire föl keresnél idióta ürügyeket, minek foglalkoznál jegyzetekkel, sulival, amikor te ismerkedni akarsz? fölösleges időpocsékolás


első kérdéseknek kérdezd meg mennyi az idő, aztán kérdezd meg, hogy hogy van, dumálj vele ilyesmi általános dolgokról, pár mondat, mond hogy tetszik és dumálnál vele a későbbiekben kicsit és adja meg a számát.

2013. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

19:43

hahahahaha

de jót nevettem... igen, nagyon fontos hol tanulhat, mert így aztán nem lehet tanácsot adni.. hahahaha


igen, így van, ülj mellé teljesen közömbösen, abból aztán jó fog kisülni... hahahaha

2013. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Azért nem mindegy, hogy egy kisváros, ahol folyton ugyanazokba az emberekbe botlasz, vagy Bp... Meg a szakjára is gondoltam.
2013. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy
2013. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Szerintem a kedves kérdező nem az a spontán leszólítós fajta. Ezért lenne jó keresnie valami közös pontot a "kiszemeltjével".
2013. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!