Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire érdemes olyan lánnyal...

Mennyire érdemes olyan lánnyal ismerkedni, aki nem vonz annyira?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy csúnya a lány, mert nem az, és én se vagyok válogatós. Viszont nem érzek magamban olyan nagy lelkesedést, pedig ha úgy vesszük, belőle lehetne potenciális partner (közel van, valószínűleg rokonszenves is vagyok neki stb.). Nem igazán indul be a "vadászösztön", valami hiányzik, de nem tudom megfogalmazni, hogy mi. Nem akarom szívatni, és nem nézem le őt, egyszerűen ez van. Ilyen esetekben mennyire érdemes próbálkozni, mi alakulhat ki ebből, ha már az elején ezt érzem? Akinek van valami tapasztalata ilyen téren, azt szívesen veszem. Köszi.

2013. ápr. 18. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs meg a szikra, szerintem nem kell erőltetni.
2013. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem szabad bele menned.
2013. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tartom jó ötletnek, mi van, ha ő megszeret? csak úgy dobod, mi?
2013. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
41%

Ahogy a legjobb barátom mondaná, "dugható, ha jobb, mint a kecske".

Mindig tedd fel magadnak a kérdést: "jobb mint a kecske"?

ha a válasz igen, dugjad.

2013. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Ha a kémia nem működik, nincs meg az a fajta bizsergés, akkor ne is eröltesd!
2013. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is azon agyalok mióta, hogy mit tegyek. Ha belemegyek, és utána mégse kell, akkor az fog neki fájni. Ha nem megyek bele, de közben meg esetleg bejövök neki, akkor talán az lesz neki nehéz, hogy ő vonzódna hozzám, de reménytelenül. Másrészt elég gyakran látjuk egymást, mindig mosolyog rám, meg többször éreztem már azt, hogy nem vagyok neki teljesen közömbös, ezért nehéz megtalálni a jó megoldást. Nem akarok játszani vele, ugyanakkor viszont nem is érzek különösebb indíttatást az ismerkedésre.
2013. ápr. 18. 21:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Létezik olyan,hogy idővel alakul ki a vonzalom.

De szerintem ha bármit is csinálsz,ne használd ki és mondd meg neki előre,hogy nem vagy beléesve.

2013. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
még felejtősebb, mert ha meg menet közben bele zuhansz, és ő is igy van veled esetleg, akkor szívni fogsz. Nem kicsit nagyon, mert menni fog a kavarás, hogy de menjen hozzád stb-stb..
2013. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Adj neki faszt nyugodtan, legyen egy jó napja. Majd úgyis jönni fog egy olyan, aki elsöpri az útból, tudod ,az a mindent elsöprő szerelem. Akkor majd repül a csába.

Fajinak ezek a nyögvenyelős eröltetett viszonyok.

Tudod, érzed te,hogy a farkad le se szarja a szerencsétlent. Az ilyen vigaszágas kapcsolatok el szoktak sorvadni a francba. Külső vonzalom nélkül nincs miről beszélni. Hiába jófej, az csak barátság.

Ezért nem olyan nagy franc az,ha egy szép válogatós lány nem ad esélyt egy neki külsőleg nem tetsző palinak,mert előbb utóbb úgyis takarodnia kellene, amikor bejön egy jobb színvonal.

2013. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!