Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjek, ha szinte...

Hol ismerkedjek, ha szinte sehova sem járok el?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok, jelenleg se suli, se munkahely, ahogy látom, nyár végéig ez nem is nagyon fog változni. Az időm nagy részét itthon töltöm, ha eljárok, akkor is csak biciklizni, lehetőleg a természetbe, mindentől távol. Sétálni szintén erdőben, vagy elhagyott földúton szoktam, gyűlölöm a tömeget. Esetleg még a kisbolt az a hely, ahol megfordulok, de szerintem Erzsike néni nem vevő rám és igazából nekem sem a zsánerem (pedig annyira cuki, na mindegy). Vidéken élek, itt mindennap 4 után megáll az élet, kihal minden. Buli nem az én közegem, na meg értelmes nőt szeretnék lehetőleg magam mellé. Könyvtárt inkább hagyjuk ki a sztoriból. De akkor mégis hol? Nincs olyan hobbim, amit többed magammal végezhetnék.

2013. ápr. 19. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
pl: itt vagy társkeresökön
2013. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy a társkeresőről megvan a véleményem, itt pedig kizárt, hogy találok lelkileg egészséges egyént.
2013. ápr. 19. 21:17
 3/17 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok vele, meló hiány miatt én is otthon dekkolok. Majd csak találkozom valami normális sráccal ezzel biztatom magam :)

24/l

2013. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló szerintem arra célzott,hogy írj neki privit :D
2013. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
24/l, de ez a kérdés, hogy hol találhatunk olyan emberre, aki felkelti az érdeklődésünk, és viszont? Mert addig rendben, hogy amíg eljutok a boltba, szembejön ~ 25 tucat csaj, de totál közömbösek vagyunk egymás számára.
2013. ápr. 19. 21:20
 6/17 A kérdező kommentje:

#4

Itteni ismerkedéssel már megégettem magam, de erről nem szerettem volna beszélni.

2013. ápr. 19. 21:21
 7/17 anonim ***** válasza:

Én el szoktam járni a barátnőimmel ide-oda, meg járok nyelvsuliba is.

Tessék: [link] Írtad hogy szeretsz bringázni meg erdőt járni itt találhatsz társakat is hozzá.

Az esély mindig megvan :)

4-es, nem hirdetésként írtam a hozzászólásomat :D Csak leírtam hogy ugyanabban a helyzetben vagyok :D

3. voltam :)

2013. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám,csak én 20/L vagyok. Nem rég szakítottam a barátommal,és most eléggé egyedül vagyok...Bulizni sosem jártam,már az is nagy esemény,ha a faluba kilépek,mivel én boltba sem járok. Nem arról van szó,hogy bent kockulok, mert kint vagyok az udvaron, de csak családtagokkal találkozom. Ha kimozdulok esetleg, akkor is csak barátnőmmel, de ő meg elég ritkán ér rám. Persze ilyenkor mindig lenne pár srác, akivel tudnék ismerkedni, de sajnos ez nagyon ritkán van így, és a fiúk pedig elég be*zariak itt. :) Ma voltam én is biciklizni, meg is néztek a fiúk, de sokra nem mentem vele, mert ugye nem volt alkalmuk leszólítani. Egyedül elég hülyén érzem magamat az utcán, vagy a faluban sétálgatva, ezért nem is szoktam. Egyedül a bicózás jöhet szóba, de azzal nem megyek semmire, szóval marad az a pár alkalom az ismerkedésre, mikor barátnőm eljön velem sétálni. Amúgy neked nincs valami ismerősöd, akivel tudnál elmenni ide-oda?

Én még azért szerencsésnek mondhatom magamat, mert olyan faluban élek, ahol sok helyes srác van, és nagyon kevés jó csaj. :D Na de ez nem az én sztorim. Szerintem egyértelmű, hogy ha nem akarsz neten ismerkedni (ami szerintem is gagyi), akkor el kell menned valahova néha-néha. Ha nincsenek ismerőseid, akikkel elmehetnél, akkor magad az a megoldás, hogy bicózgatsz és sétálgatsz emberek között is. Esetleg kitalálsz valami új hobbit, deszkázás v bármi. Vagy neki állsz futni (én most ezt tervezem,csak nem tudom mennyire leszek bátor hozzá:D), és futsz a faluban, ha meglátsz egy jó csajt, megállsz, és megkérdezed nincs-e egy kis vize.:D Esetleg nincs kutyátok? Őt elvihetnéd sétáltatni, még ha kertesházban éltek is.:) Kutyussal könnyű ismerkedni. Amúgy én is utálom a tömeget, igazából szinte egy az egyben azt írtad le, ami én vagyok, csak én 20/L-ban. Úgyhogy azért engem is érdekelnek a válaszok. :)

2013. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"A keresés sajnos nem hozott eredményt."

Csak ennyire vagyok az Isten háta mögött. :D Köszönöm ettől független a tippet!

2013. ápr. 19. 21:40
 10/17 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Költözzetek fel Budapestre, itt jóval több a lehetőség!
2013. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!