Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahúzódó és önbizalomhiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó és önbizalomhiányos lány vagyok, de azért én is vágyok már egy barátra. Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
22/L
2013. ápr. 6. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
korod?
2013. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25/F Hali.Mondjuk én extra eset vagyok :DEs én ezt nem arra értem,hogy csúnya lennék :D.
2013. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is visszahúzódó vagyok, nekem sajnos a szórakozóhelyeken kívül nem igazán akart összejönni sehol :S
2013. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
haha, az első kérdés "Korod?" vicces, mert a kérdező már odaírta! :D
2013. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
az internetes ismerkedéssel ne próbálkozz kérlek! annyi kretén van, aki ki akarja az ilyen ártatlan lányokat használni, mint te. ahogy leírtad, én neked kávézókban, könyvtárakban, vagy komolyabb helyeken képzelném el az ismerkedést :)
2013. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szinte bárhol lehet (akár társkereső oldalakon, vonaton/buszon is), de járj társaságba, legyenek közösségi hobbijaid. Ami még nagyon fontos, hogy az önbizalomhiányodat szüntesd meg, amíg ilyen vagy, sokkal nagyobb az esélye, hogy olyat fogsz ki, aki vissza akar élni ezzel, illetve hogy egy szintén önbizalomhiányos fiú akad a "horgodra", ami megint nem feltétlenül garantálja a sikert.
2013. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Gondold át, hogy te milyen helyekre szeretsz járni, ahova szívesen mész, jól érzed magad. Nem feltétlenül kell bulikban,interneten ismerkedni.
2013. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Futni szoktam eljárni. Buliba sosem megyek.
2013. ápr. 6. 22:52
 9/16 anonim ***** válasza:
Figyelj én ilyet keresek.Ha beszélgetnénk tuti bejönnék neked.De képpel mar meg van az esélye,hogy nem ;D.De csak akkor írj privátot ha szeretnéd a teljes életedet megváltoztatni.Azt most nem írnám ide,hogy miért mondom azt,hogy:Miért változna meg az életed :D
2013. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz? Akár futhatnánk együtt is ;) 23/F
2013. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!