Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyáltalán nem próbált kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nem próbált kapcsolatot teremteni velem, de ma amikor megöleltem egyik barátomat (fiú) akkor szépen belebámult a képembe. Pont akkor jöttek ki. Lent a többi!?

Figyelt kérdés

Nézett/Néz,én is Őt...Ráköszöntem visszaköszönt,de nem lépett..Állítólag letörölt msn-ről(felvettem 1 hónapja)..Haverja nézett engem,beszélgettek,erre mikor kijöttek pont ezt mondta haverjának:MERT NEM ISMEREM!!!!

Egyáltalán nem lépett,csak nézett..De azt elején elég feltűnően(lehet azért h mit akarok tőle)..De utána is folyamatosan 1 hónapon keresztül...Meg úgy hogy ne vegyem észre(bnők mondják h néz stb.mikor bnőim ránéznek elfordul) Nem olyan félénk,haverjaival nagy a szája,cigizik,stb...:/ Mi lehet ez???Ha tetszek neki miért törölt le?Mert nem ismer??Akkor miért nem akar megismerni????


2010. máj. 27. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, tanulj meg tagoltan, érthetően fogalmazni, mert ebből semmit, de semmit nem lehet érteni.
2010. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért törölt le msn-ről,mert abszolút nem érdekled,és nem is akar megismerni,magasról lesz@r,stb.!Nézni meg mást is nézhet Rajtad,például a hibáidat,vagy csak elmerengett Rád nézve valamin,vagy csak egyszerűen végigmért,ez még semmit nem jelent.Nem kellesz Neki,ennyi.
2010. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szóval:):

Egy hónapja felvettem msn-re mert nagyon tetszik..1x beszéltünk,azóta semmi..Bnőm megnézte msn plus-szal,állítólag letörölt..De ezalatt az 1 hónap alatt folyamatosan nézett..Elején 2x nagyon..8lehet hogy nem értette hogy miért vettem fel..) De utána is végig..Ráköszöntem,visszaköszönt..DE utána nem köszönt rám..Jó,hagytam a francba..Tök elkeseredtem..Egyik nap kimentünk udvarra,ott ült haverjaival..Direkt elnézett a másik irányba..Szarul esett eléggé...De haverja néhányszor rámnézett..Aztán mikor bementünk jöttek utánunk..Nap végén kinnt ültem,erre mikor kijöttek haverjával ezt mondta:MERT NEM ISMEREM!!!

Szerintem rám értette,mert haverja azóta is nézeget....Ma átöleltem egyik fiúbarátom,és pont akkor jöttek ki..Eléggé belebámult a szemembe...Nem is értettem:O Akkor mi a francot akarhat????

2010. máj. 27. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ne legyenek illúzióid, ez a fontos. Ha majd akar valamit lépjen, addig ne is foglalkozz vele.
2010. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha akarna valamit Tőled,akkor már régen lépett volna.Mellesleg msn-ről sem törölt volna le. Szóval abszolút felejtős.
2010. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!