Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis mit csináljak, hogy a...

Mégis mit csináljak, hogy a külsőm ellenére is érdekeljem a lányokat és akarjanak velem ismerkedni, ha bepróbálkozom náluk facebookon vagy kint a városban akárhol?

Figyelt kérdés
Nem lehet mindenki jóképű és magas, de aki nem ilyen annak formán lehetetlen a csajozás, nem tudom már mit kéne csinálnom, mert folyton lekoptatnak vagy csak barátnak akarnak max, de ez is ritka, mivel a külsőm miatt többnyire nem is válaszolnak inkább vagy vissza sem igazolnak facebookon. Tiszta vicc, nem is tudtam, hogy én ennyire csúnya vagyok. :D
2013. máj. 17. 16:47
 1/4 anonim válasza:

nézd barátom

hogy szoktál bepróbálkozni?

2013. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát, tudod, ha nekem bepróbálkoznál a facebookon, én sem jelölnének vissza.


Egy pasinál nem (sem) a külső számít, hanem a kisugárzása. Ha úgy tudsz egy nő szemébe nézni, hogy attól ő a világ közepének érzi magát, és megremeg a térde, akkor mindegy, hogy nézel ki! Tehát nem ezen múlik, hidd el.

Menj ki a térre, ne a gép előtt akarj csajozni.

2013. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért kellene összejönni veled egy lánynak? Oké, nem vagy jóképű és magas, de milyen vagy? Milyen tulajdonságaid lehetnek vonzók egy nő számára?

A pasim se jóképű, és nem is magas. De nem is facebookon jelölgetett, hanem elém állt, lehengerelt, meghódított. Így kell csinálni.

2013. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát próbálkozz még többet. Ha még 10 próbálkozás alatt vagy, meg sem próbáltad igazán.
2013. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!