Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet átvészelni ezt a...

Hogyan lehet átvészelni ezt a nehéz időt, amíg nem rendeződik a helyzet? Nekem nagyon hiányzik, de próbálok türelmes lenni.

Figyelt kérdés

Április végén összemelegedtünk egy fiúval, minden nagyon jó és szép volt. Mindketten jól éreztük magunkat, úgy éreztem, ennek lehet komolyabb folytatása is.

Viszont mindkettőnk helyzete nagyon nehéz most. Mindketten feszültek, idegesek vagyunk.


Én érettségizek, neki is vizsgái vannak és dolgozik is mellette. Nagyon kimerült, fáradt, nem is keres az utóbbi két hétben, pedig előtte nagyon sokszor keresett. Szinte mindennap beszéltünk, még ha csak pár percet is.

Én kerestem párszor ezalatt a 2 hét alatt, amikor ő nem keresett, de távolságtartónak tűnt, nem volt partner a beszélgetésekbe, hát nem erőltettem a dolgot.


Ha túl lesz a vizsgákon, kicsit megnyugszik, fellélegzik, én pedig próbálok türelmes lenni. Nem akarom ráerőltetni magam, azzal csak rosszabb lenne.


De nekem nagyon rossz, hogy ilyen távol érzem magamtól.

Hogyan vészelhetném át legkönnyebben ezt a nehéz időt?


2013. máj. 17. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
írsz nekem levelet
2013. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Minek írjak neked?
2013. máj. 17. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!