Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy találhatnék anonim...

Hogy találhatnék anonim beszélgető társakat?

Figyelt kérdés
Sikerült találnom pár embert (lányokat és fiúkat is) itt a gyakorikerdesek.hu-n akikkel sokat beszélgettem levélben, azonban már sajnos megszakadt a kapcsolat. :( Érdekelne hogy találhatnék újakat. 20F

2013. máj. 18. 02:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
itt pl.
2013. máj. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Egyirányú alagút ***** válasza:
Figyu. Nyugodtan szervezhetsz GYK meetinget, ha valaki el akar menni, és gerinces, az el is fog :)
2013. máj. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bocsi, de nem értem hogy érted ezt? A valós személyes találkánál odavész az anonimitás.
2013. máj. 18. 03:07
 4/13 Egyirányú alagút ***** válasza:
50%
Pont ez e lényeg. Szerinted milyen ember az, aki végsőkig anonimitás mögé bújik, és nem vállalja a személyiségét?
2013. máj. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Olyan, mint én. DE most nem is ez a lényeg, mert én sem lennék ellenében egy személyes találkozónak, legyen szó akárkiről akármilyen céllal. Anonim formában mindenki valamelyest nyíltabb, ami engem most épp vonz, ez egy ilyen időszak számomra...

Kérlek ne síklasd félre a témát ilyen zavarral!

2013. máj. 18. 03:22
 6/13 anonim ***** válasza:

Gondolom aki nem szimpatikus, azzal megszakítják a kapcsolatot.

Anonim beszélgetős oldalon majd találsz más anonim felhasználókat beszélgetni.

2013. máj. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Egyirányú alagút ***** válasza:

Ez nem zavar. Persze az anonimitásnak is vannak határai. Nem akarlak én bántani, félre ne értsd. Oké, hogy ez egy időszak számodra, DE:

Ha valaki megszakítja a kapcsolatot, 50%, hogy te okoztad

(lehet saját ok: család, pasi/csaj, iskola, egyebek).

2013. máj. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Itt simán találhatsz ilyen embereket. Én is beszéltem már több emberkével innét. Bár a többség párkapcsolatot szeretett volna, és mivel megmondtam az elején, hogy már foglalt vagyok, többet vissza se írtak...

Viszont :D Egy sráccal már több mint egy hónapja beszélgetünk napi szinten :D Mivel ő is foglalt, így tök jól elvagyunk. Nincs az, hogy az egyikünk többet szeretne a másiktól...

21N

2013. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Én el tudnék egy ilyen gakorikérdések anonim gyűlést képzelni. Mindenki beülne zacskóval a fején, egyenruhában, hangtorzítóval :D
2013. máj. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Cunt*-* válasza:
omegle_com :D (_ helyett . )
2013. máj. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!