Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok? Van egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok? Van egyáltalán jó megoldás?

Figyelt kérdés
2O évesek vagyunk a barátommal, másfél éves kapcsolat, ő melózik, én egyetemre járok, külön élünk, ő az anyukájával. Az édesanyja depressziós, és rengeteg gond van vele. Szerintem egy kis rájátszás is van a dologban, de nem vagyok biztos benne. Egy nap alatt képes elkölteni a fia fél fizetését, kikészíti teljesen a barátomat, ha veszekedik vele, azzal fenyegeti, hogy ő kórházba kerül. Elég gyakran tényleg oda is kerül, akkor a barátom őrzi 2-3 napig, kevesebbet vagy nem tudunk találkozni, lelkiismeret furdalása van, fogalma nincs mit tehetne, ördögi körbe került, és mégis csak az anyja. Már odáig jutottam, hogy szakítok, de a barátom ezt nem akarja, és azt hajtogatja, hogy majd összeköltözünk, amikor végzek az egyetemmel, és akkor minden oké lesz. Én attól félek, hogy az anyukája nem fogja hagyni, de ő azt mondja, nem tilthatja meg neki. Ez így is van, de befolyásolhatja, és mi van ha eltöltök 3 évet egy kapcsolatban, aminek nincs jövője? Egyébként nagyon szeretem, és jól megvagyunk.
2013. máj. 12. 22:04
 1/4 dyro95 ***** válasza:

az utolsó mondat a lényeg

tökéletes kapcsolat nincs, ha szereted akkor ezt el kell viselned, ha am télleg nagyon szereted és jól megvagytok, akkor meg fogja érni hosszú távon

2013. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem irigyellek, ez tényleg nagyon nehéz helyzet.

nem tudsz mit csinálni, mégiscsak az anyja... én attól félnék a helyedben, hogy nem akarja majd később sem egyedül hagyni (főleg, ha beveti a hisztit). az a kérdés, hogy neked egy könnyebb kapcsolat kell mással, vagy egy nehezebb ezzel a fiúval.

2013. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kell valamit csinálni az anyukával. A depressziónak tényleg van olyan válfaja, ami azért alakul ki, hogy a személy másokat terrorizáljon a betegsége segítségével. Ki kellene vizsgáltatni, de nagyon komolyan, azzal a feltétellel, hogy ha anyuka nem megy el a dokihoz, akkor a fia nem tartja el többet. Vannak olyan helyek, ahol be is veszik állandóra, ennek utána kell nézni, és akkor bentlakásos lehetne egy intézményben. Mindenképpen agresszívan kell fellépni ellene, és ezt nem fizikailag értem.


A nagyobb probléma az, hogy ha a barátod tenni akarna ellene, már tett volna, mivel ő az egyetlen ember, aki bármit tehet. A helyzetet biztosan átmenetinek fogja fel, de az az igazság, hogy az életben nincsenek átmeneti helyzetek, tehát nem várhattok arra, hogy végezz az egyetemmel, hogy talán külön tudjatok költözni. Remélem, tudtok tenni valamit.

2013. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem és ő is engem. Elviseli a hisztijeimet, türelmes, jószívű, segítőkész rendesfiú. A családom is nagyon szereti. Nagyon jó ember. És ez a hibája: az anyja.
2013. máj. 12. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!