Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van 1fiu aki tetszik par napja..a nevet sikerult kinyomoznom,nincs facebookja..ember az ilyen?!:DD nah mindegy csak viccelek:)) szval nagyon tetszik.Hogyan szolitsam le a suliban vagy mit tegyek hogy ki alakulhasson koztunk valami?semmit nem tudok rola.

#tetsziknagyon
2013. máj. 19. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
úristen nincs faszbukja most mi lesz
2013. máj. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most mi lesz..ossze omlik a vilag az b+...csak azert irtam mert a mai vilagban ez nem megszokott..ezert kertem tanacsot..mert eleg felenk vagyok..es lany..igy nem tudom h menjem oda hozza es mit mondjak konkreatan..
2013. máj. 19. 00:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Most mi lesz..ossze omlik a vilag az b+... mert eleg felenk vagyok..es lany.."

Ezen igy behaltam a röhögéstől xDD Bocsi :D El tudom képzelni, hogy milyen lenne ha harcias lennél. :D

2013. máj. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:o semmi baj:D hat igy en is szakadok..xd de am csak akkor vagyok felenk ha fiu van a dologban...mindent megmerek csinalni de ha egy fiuval kell beszelni leblokkolok://
2013. máj. 19. 00:22
 5/5 anonim válasza:

A facebookkal kapcsolatosan, lehet, hogy más néven van fenn, vagy bármi... Egyébként meg szerintem ne szólítsd le, ha még csak 2 napja ismered, várj még, tudj meg róla többet, és ha már biztos vagy benne, akkor kezdj beszélgetésbe, szemezésbe vele :D... Remélem segítettem...

Sok sikert! :)

2013. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!