Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem vagyok meleg, sem biszex,...

Nem vagyok meleg, sem biszex, de erdekelne hogy milyen a szex egy ferfival? Pusztan csak kivancsisagbol.

Figyelt kérdés
Ha van keped akkor kuldj...
2013. máj. 19. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már pedig van benne bi hajlam
2013. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem hát...!
2013. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Olyan hogy hetero és kíváncsi rá milyen pasival NEM LÉTEZIK! Szóval minimum biszex vagy. Ezt felfoghatná már mindenki! Én hetero vagyok. De nem is érdekel más farka pláne nem hogy milyen ha megdugnak vagy én dugok meg egy pasit... isten ments. 23/F
2013. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Ezt te nem tudod megítélni magadról, szóval kár mentegetőzni.
2013. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig nekem sem volt kapcsolatom ferfival,novel viszont igen, es minden rendben mukodik.Ebbol kiindulva gondolom h nem vagyok bi,meg ferfiba sosem tudnek szerelmes lenni, de nobe meg igen :)
2013. máj. 19. 16:09
 6/7 I love csillagánizs válasza:
38%
Na az ilyet nevezik látens buz*nak.
2013. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig nekem sem volt kapcsolatom ferfival,novel viszont igen, es minden rendben mukodik.Ebbol kiindulva gondolom h nem vagyok bi"


ebből gondolod? a bi nem azt jelenti h nőket nem tudsz szeretni. hanem h mindkét nemhez vonzódsz...ettől lehetsz bi. mivel a férfiak is izgatnak. de ez nem tudom miért olyan nagy dolog, kevés 10000% heteró ember van. bármennyire tagadják.

2013. máj. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!