Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aranyos, látszólag kis félénk/...

Aranyos, látszólag kis félénk/rendes, nem túl kényes csajokat merrefelé lehet találni? 21/F

Figyelt kérdés

Először is pesti vagyok és pesten/pestieket keresek :)


Elég hülyéskedős, komolyatalan vagyok, de inkább csak vicces szinten és nem szoktam felelőtlenségeket csinálni. Nem vagyok túl érzelgős tipus, nem szeretem ha megfojtanak a szeretetükkel és én sem mondom 5 percenként h nagyon szeretlek stb..


Szabadidőmben mindig szeretek vmit csinálni és csak nagyon ritkán ülök egyhelyben mindig mennék vmerre, akár el pestről is, külföldre is, hétközbe pedig aquaparkba, autózni, nézelődni, kalandozni :)

A nem túl kényest olyanra értem hogy pl eljönne akár sátrazni is kempingbe vagy lakókocsiba és nem finnyáskodik h koszos meg jönni akar haza :D Persze nem hetekre hanem pl szeretek leugrani pénteken v szombaton 1 éjszakára a velencei tóhoz v a balatonra aztán másnap menni haza :)


Hobbijaim: Szeretem az autókat, a szerelgetést, utazgatást, műszaki cuccokat, plázázást, eszegetést, filmezést meg még egy csomó mindent :D


Mivel nem rég költöztem pestre és a barátaim messze laknak ezért nem feltétlenül társat keresek hanem akár ismerősöket, haverokat is akiknek hasonló az érdeklődési körük.


2013. máj. 19. 21:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy társkereső oldal. Bár már végülis az.
2013. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
hát én olyan lány vagyok, akit keresel, csak sajnos én szabolcsban lakom.
2013. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%
Az óvodákban.
2013. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nekem írthatsz :) Én bp-i vagyok és nem a kényes fajta :D 19/L
2013. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy külsőre, normális, igényes magas vékony srác vagyok :)
2013. máj. 19. 21:29
 6/22 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi h nem vagyok bulizós, bár nem írtam h az lennék de így egyértelműbb :D
2013. máj. 19. 21:32
 7/22 anonim ***** válasza:

én ilyen vagyok :)


20/L

2013. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
És nektek lehet írni? :O
2013. máj. 19. 22:09
 9/22 anonim ***** válasza:

Én erre mind mennék, de hát a pénz... :D

Örülök, ha a szomszédos városba eljutok :D

2013. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

pénz, pénz.. hülyeség :D

én nem szoktam kérni senkitől, ha vki jófej akkor viszem magammal :) nekem a társaság a fontos és nem az hogy ki mennyivel tud beszállni a költségekbe :)

2013. jún. 3. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!