Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a lány kezdeményez, abból...

Ha a lány kezdeményez, abból lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés

Úgy vagyok vele, hogy szerintem a lány is nyugodtan ráírhat a srácra, mert egy kapcsolathoz két ember kell, két egyenlő fél. Nem egy jégkirálynő lány, és egy fiú, akinek ki kell tepernie a belét, hogy bizonyítsa, hogy méltó rá.


Azonban egyre inkább érzem azt, hogy ha még helyénvaló is a lánynak kezdeményeznie, úgysem lesz belőle semmi.

Az osztály r...r...rossz nője D: folyton a szerelmére irkál, a pali pedig jól megb**za, de érzelmileg semmi haladás nem következik be neki. Jó, szörnyű, elviselhetetlen az a csaj, így én se lennék vele, de most nem ez a lényeg...

Barátnőm, kedves aranyos lány is ír a srácnak, 1-2 hétig fölöslegesen írt neki, de utána beindultak a dolgok, és most már minden nap beszélnek, és tartalmasak, humorosak a beszélgetések. Mégse sikerül semmit sem elérnie a csávónál, mert annak egy másik lány tetszik, pedig a barátnőm pont az az álomlány, akinek, ha fiú lennék, bármikor a karjaiba omolnék, mert tudom, hogy feltétel nélkül tud szeretni és teljesen megérti, ha épp nem vagyok a toppon.


Nekem is van Szerelmem, régen rengeteget beszéltünk, sokszor rámírt, de valahogy ez abbamaradt, és most nem merem felkeresni. Szerintetek lenne értelme?


17/L



2013. máj. 19. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy lehet
2013. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a villanyt felkapcsolom akkor világos lesz?
2013. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2. Nem biztos :DD Lehet áramszünet, vagy talán kiégett az égő. :)
2013. máj. 19. 21:36
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, ha normális a fiú gond se lesz belőle. De ha egós, hallgathatod egész életedben, hogy lány létedre te szedted fel, neked kellett jobban, futottál utána.


Sok még akkor is ezt képzeli, ha nem így volt, látom a középkorú házasokat, a pasi nagy büszkén úgy adja elő, hogy az asszony rámászott, elvetette magát, közben az egész rokonság tudja, hogy ő könyörgött térdenállva, mikor a nő már szakítani akart. :D


Tehát ez benne van a pakliban. Az a lány aki nem tud a sok hódoló közül válogatni, amúgy is azt a benyomást keltheti, hogy nem kell senkinek.


Nem lebeszélni akarlak, tényleg.


Jól kell felmérni a helyzetet. Van, hogy a fiú nem mer lépni, pedig tetszenétek egymásnak, na, ilyenkor nem baj, ha egy kicsit a tudtára adod.


Viszont az már tényleg gáz, ha valaki nő létére egy-két hétig írogat, ez erős nyomulás, egy nő szerintem legyen büszkébb ennél. Olyasmi, hogy ő az, aki kezét-lábát töri, annyira függ attól a fiútól (és halkan megjegyzem, a fiúnak előbb fog kellene, ha egy laza váll megvonással letudja a dolgokat!)

2013. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

"Barátnőm, kedves aranyos lány is ír a srácnak, 1-2 hétig fölöslegesen írt neki,"


Ezt ne, nő létedre sosem szabad ennyire megalázkodni! Egy kérdés, egy laza "nem jövök be véletlenül neked" vagy egy "beszélgethetnénk, ismerkedhetnénk", esetleg keresed a társaságát, még belefér.


De ilyen kiszolgáltatott helyzetbe ne hozd magad! A srác vissza fog élni vele. Ha egy-két hetes könyörgésbe kerül, nagyvonalúan fogja kezelni az egészet, örülj, hogy engedi, vele legyél és légy hálás, ne várj többet... majd körbeugrálhatod, hozzá igazíthatod az életed.

2013. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi.


"Az a lány aki nem tud a sok hódoló közül válogatni, amúgy is azt a benyomást keltheti, hogy nem kell senkinek. "


Igen ám, csak hozzám hiába jönnek jó pasinak mondott egyének, magasak, külsőre adóak úgy, hogy az apjuknak saját cége van, egyszerűen én folyton a Szerelmemhez hasonlítom őket. Mondom kondizhatnak világ f*szára, kereshetnek 300.000-ret egy hónapban, nekik sose lesz olyan megnyerő stílusuk, mint annak az egynek. Sose lesz olyan őszinte, aranyos mosolyuk, nem töltődöm fel energiával, ahogy előveszem a fényképüket. Ő nem is akar senkinek se tetszeni, csak önmaga akar lenni, nem majmol senkit, nagyon aranyos, kedves, de mindenről megvan a saját véleménye, még véletlenül se papucs... Na jó, áradozhatnék itt karácsonyig... :/

2013. máj. 19. 21:44
 7/16 A kérdező kommentje:
5. Nem tudja ám a csávó, hogy tetszik a barátnőmnek, vagyis hogy szerelmes belé, bár ezek után sejtheti, de nem hozta fel neki.
2013. máj. 19. 21:45
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#3


Kielégítő válasz :)


Akkor most az a kérdésem hogy miért nem tudod megválaszolni a saját kérdésedet is?Nem nehezebb mint az enyém :)

2013. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Értelek, erre írtam, hogy gyakran éppen az van, hogy a szegényebb, kedves fiúnak tetszene a lány, de ő meg azért nem mer közeledni, mert nagy cége az apjának és nem keres 300 ezret.


Sok ilyet láttam már, ilyenkor érdemes kipuhatolni, bejönnél-e neki! De ne erőltesd, amit már erőltetni kell abból nem sok jó sül ki. :)

2013. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
7 Az egy kicsit más, csak úgy simán ismerkedni, aztán egyszercsak hátha...:)
2013. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!