Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg az megy ma átlagban a...

Tényleg az megy ma átlagban a nőknél ismerkedés terén, ami az éjjel nappal Budapest egyik részében volt?

Figyelt kérdés
Egy fiatal lány költözött szomszédnak a házba. Az egyik szereplőnek Lalinak megtetszett ez a lány és elkezdettt udvarolni neki, kedves volt vele, vicces, segített a költözésben stb stb. Ez a fiú szerintem átlagos, bolondos valaki. A lány is szimpatizált vele, addig ameddig megjelent egy másik lakótárs. Ugyanis ez a másik lakótárs Joe sokkal izmosabb, férfiassabb stb. Joe semmit nem csinált csak oda köszönt, így a lány nem is ismeri milyen joe, de ennek ellenére rohan utána, viszi a sütiét stb, A rendes Lalivak már nem is foglalkozott, mert már ott van az izmosabb, férfiassabb Joe, akit viszont nem is ismer
2013. máj. 20. 00:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy hogy ismerkednek a nők.A női rokonaimon kívül,majdnem minden lánytól/nőtől elszeparálva élem az életem.
2013. máj. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Van egy barátom, aki nagyon jól néz ki. Izmos, magas és helyes is. Mégis évekig szenvedett amiatt, hogy nem akarnak tőle komolyabb dolgokat a csajok. Aztán rámutattam neki, hogy azért nem mert mindegyikkel barátként viselkedik. Állandóan megy megoldani a problémáikat, hallgatja a lányos dolgaikat és így persze , hogy nem akarnak tőle semmit.

Miután átbeszéltük ezt az egész dolgot, elhívott egy lányt a sulijából randizni és nem barátkozott vele, hanem tényleg lépett. Ez két éve volt, azóta is együtt vannak.

Szóval a hozzáállás is nagyon sokat számít, meg az, hogy megtaláld a megfelelő lányt, mert nem mindenkinek ugyanaz kell.

Ja és igen, a Lali egy barom. Ha valaki így viselkedik, akkor nem kéne azt várnia, hogy majd egy csaj összejön vele. Senki nem akar egy olyan pasival járni, aki egy 5 éves kisgyerek szintjén van agyilag. Ez nem a rendes pasi kategória. :D

2013. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

És nem csak a külső számít. Az is, de utána a belső tulajdonságok lesznek a mérvadóak. Ha a Joe úgy viselkedne, mint a Lali , akkor szerintem a csaj őt is elhajtaná. Persze nem ebben az intelligens műsorban, mert itt mindenki lefekszik mindenkivel :D

Előző voltam, 20/L

2013. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!