Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerhetnék meg helyes és...

Hol ismerhetnék meg helyes és normális srácokat a nyáron?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy népszerű, laza lány, de nagyon szeretnék azzá válni. Van pár( 4-5 ) jó barátnőm de sem iskola sem osztályszinten nem vagyok népszerű. Kitűnő tanuló vagyok 1. osztály óta, lehet ez is akadályoz. Nagyon sokat tanulok így alig van időm. Most látom a nagy esélyt a változásra a nyáron. Hogyan kezdjek hozzá? Lehet kellene egy kis változás külsőre is de nem hiszem hogy ezzel van a baj. Környezetem szerint az átlagnál szebb vagyok (persze távolról sem tökéletes). Hogyan ismerkedjek? Spontán nem merek embereket leszólítani ahhoz félénk vagyok. Lassan jó lenne ha lenne barátom. Hogyan tudok helyes ( sajnos nem tudok a külsőtől elvonatkoztatni, bármennyire is próbálok), normális, vicces srácokat megismerni a nyáron?

15/L



2013. máj. 20. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyaraló, üdülő helyeken...

Pl.: Balatonon...

2013. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Let it be.:3 válasza:
Strandon, szórakozóhelyeken, nyaraláson.. De ne keress olyan görcsösen barátot, éld az életed, aztán majd jön, ha jönnie kell. Én is erre várok:)
2013. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem már most megfogtál.Menj el túrázni, közösségbe. Vagy csak szólítsd le az utcán.Nem olyan nehéz.
2013. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bogláron leszek, a Sziget strandon vagy a Platán strandon! :)

Utóbbin csak állj be hozzánk strandröpizni (ha még megvan a pálya, mert valami medencéket építettek oda, vagy nem tudom)


20f

2013. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem meg abszolút nem fogtál meg, valszeg gondjaid lehetnek a kinézeteddel, hiába szépnek mondanak, sok olyan csajt ismerek, akit "szépnek mondanak", de bűnronda volt.

Ha nem lennének külső gondjaid, értlmét vesztené a kérdésed, mert a pasik maguktól szólítanának le lépten-nyomon.

2013. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Merrefele laksz? Akár itt is ismerkedhetnél... :)

17/F

2013. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Légyszi tegyél már ki magadról egy képet
2013. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!