Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék találkozni a pasival...

Szeretnék találkozni a pasival, aki tetszik. Konkrétan rákérdezzek levélben, hogy eljönne- e velem valahova, vagy pl. : írjak neki olyat, hogy hova jár kondizni, mert én is edzenék, de mivel nincs kivel elmennem, az első alkalommal nem kísérne el?

Figyelt kérdés
Két hete az osztálytalálkozón két év után újra láttam őt. Semmi jelét nem adtuk annak, hogy érdekelnénk egymást. Mindig is elkerültük egymás társaságát és valószínűleg a közeljövőben nem találkozunk újra. Eléggé kiszámíthatatlan a viselkedése (nem agresszív) és nem szeretném, hogy gázos legyen a helyzet. Szerintetek mi legyen? Van valami más ötletetek?

2013. máj. 20. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne trükközz, mondd h jó volt újra találkozni és megismételhetnétek kettesben.
2013. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez a kondis dolog nem is rossz ötlet! legközelebb én is bevetem.:D mondjuk lehet kicsit fura lenne, mivel akkor 2 évig nem is beszéltetek egymással? a suliban jóban voltatok? ha igen, akkor nem gáz a dolog, ha akkor sem voltatok nagy beszélgetőpartnerek, akkor inkább először kezdj el beszélgetni vele, telefon, facebook stb. aztán közben vesd fel ezt neki..:) hajrá
2013. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam arra, hogy esetleg gázos lehet 2 év után egyből letámadni, de azon is meglepődne, ha csak simán írok neki. Nem sok közünk volt egymáshoz a suliban sem. Mégcsak nem is beszélgettünk. Ezért vagyok tanácstalan.
2013. máj. 20. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!