Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A netes társkeresőkön miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A netes társkeresőkön miért nincs olyan keresési opció, hogy kinek felelsz meg te?

Figyelt kérdés
de most komolyan, nyilván csak adatok alapján nekem megfelel többszáz mondjuk a többtízezerből, de nem írhatok mindnek, mert akkor vagy sablon lenne, vagy 4 év alatt írnám meg, szóval miért nem lehet szűkíteni, hogy azokat lássam, akiknek meg az én számadataim legalább megfelelnek és akkor kijönne 3 és akkor már lehetne próbálkozni, nem?
2013. febr. 21. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van olyan opcó a csajok és pasin,ha minden igaz akkor valamilyen módon ki írj azt hogy ki az aki a jelőlted lehet.Bár én már nem vagyok fennt,de ha jól rémlik van ilyen funkció.
2013. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nagyon soknál van ilyen opció...

Te nem találod, így nem tudja neked kidobni azokat akik szintén nem találják, s így illenek hozzád... :D

2013. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mer' akkor ez lenne


Találat NULLA :D


És akkor máris vesztenének egy lúzert és kisebb lenne az oldal látogatottsága!

2013. febr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van, csak sokan szelektálva töltenek ki adatokat, aminek innentől lehet tudni mi a célja. Ha megnézed nagyon kevesen adják meg mit keresnek. Max csak a kort tudod, így meg soha nem végzel. Próbálkozni így is lehet, más nem csak a képeket nézed, úgy írsz rá. Bár a férfiak így szelektálnak, nekem ez a tapasztalatom. N
2013. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a randivonal.hu-n van ilyen.
2013. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

néhány adat alapján hogyan tudnád eldönteni, hogy megfelel-e valaki vagy sem..? én ezt nem értem :) próbálkozni kell, ismerkedni, találkozni, aztán minden kiderül.

de ha mondjuk neked a vörös hajúak tetszenek és a rendszer kidob egy vöröshajút, attól ő még lehet, hogy nem tetszik :)

2013. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát de pont ezt mondm, de mondjuk én elég testes vagyok, tehát a fent lévő korosztály 1%-ának jövök be max, akkor őket, hogy szűröm ki? A többinek felesleges is írni, mert úgyis sportost vagy simát akar, nem mackóst
2013. febr. 21. 11:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha rá jöttél kérdező hogyan kell,akkor írj privit nekem!:)
2013. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát ilyen funkciót társkereső adatbázis keresőbe két pillanat írni, mert sima szűrő, mint, hogy nekem vörös kell (tökmindegy, nem értem, hogy lehet szempont, hogy milyen színű a haja, pláne a szeme, hát magasról nem érdekel a szeme színe. csak legyen barna:)
2013. febr. 21. 13:08
 10/12 anonim ***** válasza:

És mit ér az ilyen opció?


Összehasonlítja a feltöltött és a valóságnak (nem) megfelelően kitöltött adatokat. Ennyi.


Az hogy szimpátia vagy a kémia működni fog e, vagy hogy milyen a másiknak a személyisége, gondolkodásmódja úgyis képcsere után avagy élőben fog kiderülni.

2013. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!