Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak azért még manapság...

Vannak azért még manapság nagyon elvont lányok?

Figyelt kérdés

Olyan aki nagyon érzelmes, romantikus, szereti a kifinomult dolgokat, pl. művészetek, irodalmat. Aki jobban kedveli az elvont dolgokat, kettesben lenni a barátjával és fontosak számára az érzelmek és azok megélése.

Szóval nem egy i-podos szolis cicanacis plázap*csa, akiről süt hogy egokirálynő és csak a sorozatokról, műkörmökről és szexről lehet vele beszélgetni.


2013. máj. 21. 17:12
 1/5 anonim válasza:
Én e xd De azért kicsit konkrétabban is fogalmazhattál volna, mert azért vannak különböző féle "elvont" ( normális)lányok... 18/L
2013. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sok van. Rengeteg brtnőm van aki ilyen! És örülök hogy ők ilyen természetesek mert én is ilyen vagyok! Sokan vannak csak meg kell találni a megfelelőt ;)
2013. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én szeretem a művészeten belül a rajz/festészet,vásárolni szeretek,de nem szeretek túl sok időt ezzel tölteni. Ha szexre kerül a téma akkor inkább váltok. A műköröm az nálam szóba se jöhet :))
2013. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak azért még manapság nagyon elvont lányok!
2013. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Most mondjak olyat is hogy még csak melltartót se hordok? Az ilyen tanga meg ilyesmik meg szóba se jöhetnek? Hogy szerintem egy lány egy személlyel kell hogy lefeküdjön, egész életében? Hogy mindenki marha akinek van Facebook-ja? Hogy családot alapítani az egyik legönzőbb valami amit csinálhatsz? Hogy egész életedben a tanulással kell foglalkoznod? Ne is soroljam tovább...

Szerintem inkább értelmezétek az elvont szó jelentését, mert legtöbb "elvont" ember az imidzs miatt szinészkedik, na de bele se megyek mert ajoj...

2013. máj. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!