Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha ilyen sok szép csaj van,...

Ha ilyen sok szép csaj van, szinte minden második-harmadik csaj dugnivaló, akkor miért nem találtam még közülük olyat, akinek én is bejönnék?

Figyelt kérdés
Haveromék sokkal válogatósabbak, olyan jó csajokra is azt monjdják, hogy ronda amitől csak nézek, hát tök hülyék szerintem. :D
2013. máj. 22. 23:37
 1/10 anonim válasza:
jól kell kinézni, ez a titka
2013. máj. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert a "dugnivaló" jelzőt használod a csajokra.

Am meg ízlések és pofonok.

Nem mindenkinek lehetsz te a top.

2013. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2

Pont ezt akartam írni, megelőztél :)

2013. máj. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
2013. máj. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy sok a szép lány...miért jelentené azt, hogy te bejössz nekik?
2013. máj. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pff... én még dícsérem őket és ez a hála. :D
2013. máj. 22. 23:52
 7/10 anonim ***** válasza:
A "dugnivaló" nem éppen dícséret.
2013. máj. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Abból, hogy benned túltengenek a hormonok, és meghágnád még az odvas fát is - miért is következne, hogy a lányok is rád akarnának ugrani?

Fogadd csak el, hogy ez így nem fog menni. Komolyodj meg egy kicsit, azt ők is szeretik.

2013. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 piriiiiii ***** válasza:

Nincs ilyen sok szép csaj, ez tévedés.

Sajnos, mióta egy nagyobb városba járok iskolába, rájöttem, hogy az emberek milyen hülyén tudnak kinézni. És nem alapjáraton a természetes kinézetükkel van bajom, hanem azzal, amit tudatosan rátesznek a testükre... öltözködés, járás, viselkedés, meg hajviselet, etc...

A legbrutálisabb, hogy nem tudnak az emberek járni. Mindegyik csámpás, vagy rázza a hátsó fertályát, és szörnyülködök. Az se túl esztétikus, ahogy a p*csatáskát a karjukban hordják, vagy hogy a fél milis "cicanacit" felveszik nadrág gyanánt. Ennyi erővel meztelenül is járhatnának.

Ma is, ha két!! csinos nőt láttam a hatalmas embertömegben...

2013. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Attol h ok szepek nem biztos h te is az vagy..vagy ha megis helyes lennel akkor meg a stilussal van a problema
2014. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!