Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit monndjak? (Bővebb informác...

Mit monndjak? (Bővebb információ lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki 7 évvel idősebb nálam és tetszünk egymásnak. Még fiatal vagyok egy párkapcsolathoz de éppen ezért kérem a segítségeteket. Én 14 vagyok ő pedig 21. Szeretném ha összejönnénk de szerintem nem jó ötlet ha ilyen fiatalon történne ez meg. Tehát lenne egy olyan kérdésem hogy mit mondjak neki ha szeretne velem összejönni de nem tudja még az életkorom? Csak mert félek ha megtudja akkor már nem fogom érdekelni. Valahogy úgy gondoltam hogy meg szeretném neki mondani hogy még várjunk 3 vagy 4 évet. Rendes válaszokat írjatok légyszi! Köszi!

2013. máj. 23. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de kétlem, hogy egy 21 éves férfi várna rád 3-4 évet, pláne, hogy egyáltalán nem garantált, hogy akkor még kellene neked... szerintem túl nagy a korkülönbség, te még gyerek vagy, ő meg már felnőtt férfi.
2013. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem túl naiv vagy :) nem akarlak elkeseríteni, de egy 21 éves srác nem fog rád várni 3-4 évet :) aztmondod neki hogy bocs most nem aztán 1 hónap múlva meg már más csajjal fogod látni :) találni fogsz olyan fiút aki kedves aranyos megfelel az ízlésednek imádod és korban is közelebb van hozzád :)
2013. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!