Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hi! 14 éves lány vagyok,...

Hi! 14 éves lány vagyok, nincs kedve valakinek dumálni?

Figyelt kérdés

:) jo lenne valami korom beli sráccal megismerkedni..

Facem: Andrea Láda



2013. máj. 23. 17:51
1 2
 1/11 ájszíjú ***** válasza:
az bátor
2013. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Először ladát olvastam:D
2013. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
No!!
2013. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép vagy...

[link]


Most komolyan, ki ismerkedne veled?


-Szereted JB-t

-"szépen" nézel ki

-Directioner vagy


ez már elég indok, hogy még privátot se írjak...

neved is linkelhetve írhattad volna.

de értékelem, h nem vagy fake hanem felmered vállalni a valódi éned. Hello.

2013. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
unatkozom....miért ne? írtam üzit
2013. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fogaskerék(beállítások) -> fiókbeállítások -> név -> megjelenítésnél kiválasztod, hogy normális magyar sorrendben rakja a neved (Láda Andrea) és alul beírod a jelszavad -> változtatások mentése


Köszönöm! :)

2013. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kösz de inkább nem,nem vagy az esetem
2013. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Helóka Andrea drága!

Eléggé merész vagy... Tudd ez is egy internetes oldal... És ugye bár megadtad a legszemélyesebb információdat... Bármikor lenyomozhatnak... Amúgy komolyan nem számoltál ennek a kérdésnek a következményeivel??? Pedofilok... és még több pedofil...

Meg komolyan átgondoltad te azt, hogy ehhez te a nevedet add? Tudod... Eléggé sok "balesetet" vonhat ez maga után. Voltál már helyes internet használatról szóló előadáson, biztosan... Szóval szerintem oda is kellett volna figyelni! ;) És amúgy meg tényleg nem túl logikus a neten való csavargás!

Inkább menj el sétálni, futni... vagy valami ilyesmi... Vagy csak a buszozás is remek alkalom az ismerkedésre. Mindegy. Én nem szeretnék beleszólni a dolgodba, a te döntésed, de én biztos, hogy nem adtam volna meg a nevem... Csak ha majd egy 46 éves pedofil állat bejelöl téged egy nagyon helyes 15 éves kissrác képével és majd jól megdug egy sikátorban, akkor majd ne panaszkodj senkinek! ;)

Azért sok szerencsét! :)

2013. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pedofilok?? 14 évet betöltötte... innentől nem létezik pedofília! Max erőszak meg perverzkedés, ilyesmi...


....... ............... ..............


Amúgy a nevemet én sem raknám ki, de ma már sokan csinálják ezt... csak az FB profilt kéne helyesen kezelni, pl hogy csak az ismerőseid láthassák az adataidat!

2013. máj. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 8 vagyok és igaza van az utolsónak!

Jobb lenne, ha levédetnéd az adataidat, mert egyébként gondolj bele a barátnőid szemszögébe!!!!

Őket rohadtul nem fogja érdekelni, hogy te mit csinálsz a facebook-oddal meg kinek milyen információt adsz meg, de mivel te is feltetté pár képet a barátnőidről, ezért ezzel őket is belevontad a dolgokba. Ha nem is magadért, a barátnőidért kattints már rá a fogaskerékre és az adatvédelmi beállításoknál a "ki láthatja a jövőben a bejegyzéseimet?" kérdésnél katt arra, hogy "ismerőseim" és így minden személyes információ védve van... azaz a nagy része...

És kérlek! Ha te ilyen idiótaságot csinálsz, akkor legalább a barátnőidre legyél már tekintettel, akikbe szorult egy kis értelem és nem akarják, hogy nyilvánosan nézegessék a képeiket!!!!!


Nem kiosztani akarlak, csak tényleg merő tudatlanság, amit most te csinálsz... Vagy egyáltalán megkérdezted a barátnőidet, hogy (mivel néhány képen ők is rajta vannak), hogy te ilyet kirakhatsz??? Ha igen, akkor nem szóltam... De kétlem, hogy valaki az engedélyét adná....

2013. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!