Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, valaki hasonló ördögi...

Fiúk, valaki hasonló ördögi körben?

Figyelt kérdés
Már felnőtt vagyok, huszonéves, de testileg megrekedtem, genetikai okok miatt főleg egy tini srác testében, emiatt a korombeli lányok csak egy kisfiút látnak bennem ösztönösen, nem képesek vonzódni hozzám. Eddig csak ilyen fiatal 14-15 év körüli tini lányoknak tetszettem ilyen kisfiús testi adottsáokkal, de a többség ott még igazá éretlen egy komoly kapcsolatra, így lényegében egy ördögi körben vagyok, ahonnan nincs kiút. A legtöbb tini ráadásul azt hiszi, hogy korukbeli kis srác vagyok, így ha meglátnak gyakran gúnyolnak, nevetnek ki. Pedig, ha tudnák, hogy már felnőtt vagyok...
2013. máj. 23. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem reménytelen a helyzet. Olyan nő kell neked aki anyáskodó jellegű. aki nem a bikát keresi a pasikban.
2013. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk edzéssel tudná tenni ellene. De várhatsz is, van olyan idősebb nő fog kiröhögni, és nem is ezt fogja nézni.
2013. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
aki nem fog kiröhögni*
2013. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem nekem való ez a kondizós, zabálós életmód, próbáltam. Most pénzben sem tudnám megoldani, de lehet újra az lesz, amint lesz munkám, mert úgy látszik a lányoknak fontos, hogy nagy darab állat legyen a párjuk, egy kisfiú nem vonzó egyiknek sem.
2013. máj. 23. 20:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Irritáló ez a sajnáltató hozzáállás. Én meg nagyobb darab vagyok a 4év edzés múltal, és képzeld el, nem kaphatok meg minden csajt. Bár sok nőnek tényleg tetszik a testem és dicsérik, pont ugyan ennyi mondja hogy már túl sok, vagy jobban tetszettem mikor vékony voltam. Na amikor a vékony énemről beszéltek, akkor nekem közel kint volt a bordám. Szóval ne rinyáljál itt hogy csak a nagydarab faszik jönnek be a nőknek mert nagy hülyeség, valakinek ez valakinek az.
2013. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a bajod,hogy szerencsétlen vagy.Nem szerencsétlenkedni kell,oda mész,megmondod "asszony,enyém vagy" és viszed haza.Tök mindegy,hogy hogyan nézel ki.Legyél tökös és lesz csajod!
2013. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Tök mindegy,hogy hogyan nézel ki"


Oké oké azért ne túlozzunk

2013. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Láttam én már alacsony ronda kövér gyereket jó csajjal.
2013. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is láttam bűnronda srácokat jó nővel de ez nem azt jelenti hogy azért voltak velük mert szerették őket
2013. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el kondizni,hidd el segíteni fog.
2013. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!