Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Nektek bejönnek a...

Srácok! Nektek bejönnek a vagányabb, rövidhajú, rocker stílusú csajszik? Ugya úgy megmeritek a rövidebb hajú csajokat is szólítani, mint a hosszú hajúakat?

Figyelt kérdés
Hátul felnyirattam a hajam elől pedig avállig érő a hajam. A stílusom eleve rockos, bár a zenei ízlésem nem igazán. Nagyon sokszor hallom, hogy hú de jó csaj, meg iylesmik, de mióta rövidebb a hajam kevesebb srác mer velem szóba elegyedni. Képet küldök üzenetben, ha kell. 16/L

2013. máj. 23. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:

A rockosok épp hogy hagyják megnöveszteni a hajukat.De egyébként szerintem ez pont az a műfaj ahol egyátalán nem fontos a haj és a rövid haj még mindig férfias ... nagyon ritka az olyan lány akinek jól áll.Nem merem csak lehet hogy ha egy fullos csaj levágja a szép hosszú haját akkor már nem is érdekelne.Nálam ez nagyon fontos.


De kérek képet meglesem mennyire áll jó neked :)

2013. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rövid hajú csajjal is ugyan úgy ismerkedek, ha tetszik. Szóval nem ez alapján teszek különbséget. Itt inkább az számít, hogy neked jól áll-e vagy sem. Ha küldesz képet, akkor tudok mondani konkrétabbat is.
2013. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam lányt úgy rövid hajjal hogy jól nézne ki neki,de ha küldesz képet lehet megcáfolom ha jól áll neked. :)
2013. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sok ilyen lányt nem ismerek, de rövid hajjal is tudnak bitang jól kinézni :)

Én is meglesnélek! ;)

2013. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem küldhetsz egy képet, kíváncsi vagyok rád. Üdv
2013. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy pár perc, csinálok egy előtte utána képet :)
2013. máj. 23. 21:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi vagyok.
2013. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Engem is érdekelne.
2013. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló hajam van, elöl úgy a nyakam közepéig ér, hátul rövidebb valamivel, de imádom :D Én eleve szépnek látom a rövid hajat egy nőn, de a hosszú is tetszik. Volt hosszú hajam, többen mondták mikor levágattam, hogy jól tettem, nekem ez áll jól. Sokan még mindig megakadtak ott, hogy egy lánynak hosszú haja kell, hogy legyen, ettől függetlenül a normálisabbját nem fogja érdekelni.
2013. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hááát :) én úgy gondolom, hogy előtte is nagyon jól néztél ki de rövidebb hajjal még inkább! :)

Bár mindenkinek más tetszik :P

2013. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!